www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Урочистості з нагоди 50-річчя Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму

18 Жовтня 2019 | Оприлюднив: | 64 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

11 жовтня в Палаці культури ім.Лесі Українки керівництво міста, студенти та викладачі Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму відвідали урочистості з нагоди 50-річчя навчального закладу, де для них відбулася святкова програма. На початку заходу присутні переглянули фільм про технікум «50 років успіху».
Із головної сцени Новограда-Волинського лунали слова вітань, схвалень і подяк.
Озвучили імена тих, хто здійснив найбільш вагомий внесок у навчальний процес, зміцнення матеріально-технічної бази технікуму, а також тих, хто став невід’ємною частиною всіх святково-розважальних заходів у місті. Найкращим були вручені відзнаки: Подяки Міністерства освіти і науки України, Почесні грамоти та Подяки Житомирської обласної державної адміністрації. Окремі слова вдячності цього дня звучали на адресу ветеранів педагогічної праці: Киянець Л.К., Шрамченко В.Й., Середюк В.С., Неук Н.І., Кухарський І.М., Туровець В.М., Пекарський Б.Г.
У вітальному слові в.о. міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що заклад не лише надає якісну освіту, але й формує в студентів активну громадянську позицію. Із нагоди ювілею вищого навчального закладу Оксана Василівна презентувала технікуму від міської влади сертифікат на 200 тис. грн. У свою чергу директор Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Алла Петрошук подякувала міській владі за підтримку та плідну співпрацю, а також вручила в.о. міського голови Оксані Гвозденко Подяку НВПЕТ.
За сумлінну плідну працю, значні успіхи в професійній діяльності та з нагоди святкування 50-річчя від Дня заснування Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму Оксана Василівна нагородила Почесною грамотою Новоград-Волинської міської ради: Людмилу Мартинюк (викладача інформатики та комп’ютерної техніки), Ганну Борисюк (методиста технікуму, викладача математики) та Василя Любчака (викладача фізики).
Також оголошено Подяку міського голови: Ірині Захарчук, викладачу економічних дисциплін, голові циклової комісії обліково-економічних дисциплін; Євгенії Пеньковій, лаборанту, голові профспілкової організації; Андрію Полякову, викладачу історії; Валентині Селезньовій, викладачу української мови та літератури; Вадиму Сімчуку, викладачу електротехнічних дисциплін; Наталії Скибі, лаборанту; Олександру Фютаку, викладачу загальнотехнічних дисциплін, голові циклової комісії загальнотехнічних дисциплін.
З ювілеєм вищий навчальний заклад привітали директор НВПЕТ Алла Петрошук, директор міського Молодіжного центру Володимир Ліберда, представники Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, представники університетів, що співпрацюють із технікумом, а також представники Житомирської ОДА і Новоград-Волинської районної влади.
Довідково. За 50 років існування технікум випустив близько восьми тисяч спеціалістів, які зараз працюють у різних куточках України та за кордоном.
Своїми знаннями зі студентами діляться 58 викладачів, серед яких близько 70% — із вищою кваліфікаційною категорією; 15% мають звання «викладач-методист»; 18% — звання «старший викладач».
Особлива гордість технікуму — навчально-виробнича база, а саме майстерні. У двоповерховій споруді на першому поверсі розміщено виробничо-навчальний цех, де встановлено понад
40 верстатів. У майстернях студенти проходять слюсарну, технологічну, механічну, зварювальну та монтажну практики. Потужності майстерень дозволяють приймати замовлення від інших підприємств і працювати з ними в кооперації в основному виробництві.
Технікум має один із найкращих в області спортивний комплекс. Він — єдиний із вищих навчальних закладів області має власний басейн, сауну сухого жару, тренажерний та тенісний зали. Спортивний зал є найбільшим у місті за розміром, що дозволяє проводити змагання найвищого рівня практично з усіх ігрових видів спорту. Також на території технікуму облаштовано спортивний майданчик із комплексом тренажерів.

Олена ОБУХ, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,