www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Оновлено пост на переїзді «336-ий кілометр»

01 листопадаа 2019 | Оприлюднив: | 61 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Четвертого листопада українські залізничники відзначають професійне свято. Поряд із романтичною професією машиніста в галузі трудяться люди, чия робота може здатися непомітною широкому загалу. Але це лише на перший погляд. Для того, щоб потяг відправився і прибув за розкладом, щохвилинних зусиль докладають тисячі працівників інших професій.
Серед них — і ті, хто слідкує за безпекою на залізничних переїздах, і ті, хто створює для них комфортні умови праці.
Цими днями триває капітальний ремонт будівлі посту на залізничному переїзді №2, що по вул.Генерала Ільїна в Новограді-Волинському. Професійною мовою він називається переїзд «336-ий кілометр».
Як розповів «Звягелю» дорожній майстер, проводиться оновлення інфраструктури. Черговим по переїзду, серед яких — досвідчена Анна Грабовська (працює тут майже 40 років), буде зручніше й приємніше виконувати професійні обов’язки.
Переїзд №2 працює на пропуск автотранспорту з 7:30 до 19:30. Місцеві водії сподіваються, що залізничники дослухаються до їхніх прохань і відновлять цілодобову роботу переїзду. Можливо, оновлення посту стане першим до цього кроком.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,