«Моноліт» переміг у «золотому матчі» й став чемпіоном району з футболу

Уперше в історії міськрайонних футбольних турнірів чемпіона визначали в «золотому матчі». 2 листопада на міському стадіоні «Авангард» зійшлися «Моноліт» (Наливна станція) і «Авангард» (Горбаша) — дві команди, які за підсумками чемпіонату мали однакову найбільшу кількість очок.
Попри прохолодну погоду, на стадіон прийшли декілька сотень уболівальників. Вони стали свідками бойового матчу, у якому суттєву допомогу одній із команд надавав… сильний вітер.
У першому таймі за вітром атакував «Моноліт», утіливши свою перевагу у два голи. У другій половині гри ситуація змінилася, але атаки команди з Горбаші мети не досягли. «Авангард» поступився з рахунком 0:2 і не зміг повторити минулорічний успіх.
У перерві матчу голова Новоград-Волинської районної федерації футболу Василь Гордійчук разом із депутатом Новоград-Волинської районної ради Юрієм Гнітецьким провели церемонію нагородження призерів першої ліги. Бронзові медалі, кубок бронзового призера та диплом ІІІ ступеня отримав капітан ФК «Маяк» — Микола Березін. Срібні медалі, кубок віце-чемпіона та диплом ІІ ступеня отримав президент ФК «Граніт» — Сергій Чижевський. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав президент ФК «Скала» — Андрій Бульбенко.
По завершенню «золотого матчу» Василь Гордійчук та Юрій Гнітецький вручили кубок чемпіонам — ФК «Моноліт». Срібні медалі, кубок віце-чемпіона та диплом ІІ ступеня отримав капітан ФК «Авангард» — Антон Шевченко. Золоті медалі, кубок чемпіона та диплом І ступеня отримав капітан ФК «Моноліт» — Євген Радченко.
Новоград-Волинська районна федерація футболу висловлює подяку генеральному спонсору всіх футбольних заходів на Звягельщині — СТОВ «Птахівник» в особі В.Гальчук та А.Мармалюка — за забезпечення нагородними медалями призерів чемпіонату та першості з футболу сезону 2019 року; в.о. міського голови О.В.Гвозденко — за надану можливість провести «золотий матч» на стадіоні «Авангард»; адміністрації стадіону «Авангард» — за якісну підготовку футбольного поля та теплі роздягальні; а також уболівальникам, які, незважаючи на прохолодну погоду, прийшли підтримати улюблені команди.
* * *

Відбулися чвертьфінальні матчі відкритого кубка «Звягельська осінь» та малого кубка «Звягельська осінь».
У головному кубку зафіксовано такі результати: «Землероб» (Дідовичі) — «Металіст» (Чижівка) — 2:2 (по пенальті — 4:5); «Авангард» (Горбаша) — «Олімп» (Ярунь) — 1:1 (по пенальті — 4:2); «Скала» (Наталівка) — «Смолка» — 0:3; «Торпедо» (Пилиповичі) — «Моноліт» — 1:1 (по пенальті — 1:4).
Результати чвертьфіналів малого кубка «Звягельська осінь»: «Граніт» (Токарів) — «Спорт-Лідер» (Повчине) — 2:3; «Фортуна» (Слобода Романівська) — «Маяк» (Жолобне) — 0:3; «Сокіл» (Орепи) — «Олімпік» (Піщів) — 2:1 (за результатом розгляду протесту присудили технічну перемогу «Олімпіку», оскільки «Сокіл» задіяв у грі незаявленого гравця); «Рись» (лісгосп) — «Ветеран (Новоград-Волинський) — 0:1.
Шляхом жеребкування сформовано півфінальні пари.
Відкритий кубок «Звягельська осінь»: «Смолка» — «Моноліт»; «Металіст» — «Авангард».
Малий кубок «Звягельська осінь»: «Маяк» — «Ветеран»; «Спорт-Лідер» — «Олімпік».