www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Тридцятка» проводить навчання під керівництвом британських інструкторів

29 листопадаа 2019 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У 30-ій окремій механізованій бригаді ім.князя Костянтина Острозького тривають навчання під керівництвом британських інструкторів. Заняття проходять щоденно на полігоні та на території військової частини, удень та вночі.
Військовослужбовці навчаються тактичним діям у складі підрозділів в умовах, максимально наближених до бойових, проводять практичні стрільби, вивчають штабні процедури, згідно зі стандартами НАТО, вивчають принципи ведення розвідки, вибухові пристрої та їхні складові частини, орієнтування на місцевості. Також вдосконалюють навички із тактичної медицини: надання першої долікарської допомоги на полі бою та евакуації поранених, сортування поранених, картка передачі потерпілого.
Зі свого боку, наші військовослужбовці передають і власний досвід, отриманий під час ведення бойових дій на Сході держави.

Інформація 30-ї ОМБр ім.князя Костянтина Острозького

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,