Каратисти — на відкритому кубку Волині

30 листопада в Луцьку відбувся відкритий кубок Волині. Його учасниками стали 200 спортсменів із 14 клубів.
Збірна Житомирської області (у складі якої було 10 новоград-волинців) гідно виступила на цих змаганнях. Кожен спортсмен доклав максимальних зусиль, щоб поборотися за призове місце. Дорога до півфіналу складалася мінімум із трьох поєдинків, що свідчить про високу конкуренцію.
Переможцями турніру серед звягельчан стали Віталій Ольшевський (ЗОШ №7) та Артем Заліщук (ЗОШ №6).
Другі місця посіли: Михайло Манахов (ліцей №4), Максим Приймак (ЗОШ №3), Максим Горчинський (ліцей №11).
Бронзовими призерами стали: Даніл Степанюк (ЗОШ №7), Кіріл Рассадін (ліцей №1), Владислав Городов (ЗОШ №7), Дмитро Соколов (ЗОШ №7).
Артем Блонський нагороджений грамотою «За волю до перемоги» (ліцей №11).
Тренерський склад в особі Володимира Гусєва, Олександра Гордієнка та Віктора Ящука задоволений виступом вихованців, проте ще є над чим працювати. Наступні змагання — чемпіонат Житомирської області серед новачків — відбудуться 7 грудня в Коростені.
Висловлюємо вдячність батькам — за терпіння, перевізнику Віктору Голубу — за допомогу в організації поїздки на змагання.