Олег Ніколаєнко — срібний призер та рекордсмен чемпіонату Європи з важкої атлетики!

Із 6 по 14 грудня в м.Єйлат (Ізраїль) проходив чемпіонат Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат.
Право представляти нашу країну виборов багаторазовий чемпіон та рекордсмен України серед юнаків та юніорів, майстер спорту, вихованець Новоград-Волинської ДЮСШ та колишній учень гімназії ім.Лесі Українки Олег Ніколаєнко.
Це були його перші офіційні міжнародні змагання. І Олег не підвів. У ваговій категорії до 89 кг у запеклій боротьбі він здобув для України срібну медаль, здолавши штангу в ривку вагою 154 кг. Це — рекорд Європи серед юнаків!
Мене, як президента федерації важкої атлетики Житомирської області та першого тренера Олега Ніколаєнка, надзвичайно тішить цей результат. У спортивній історії міста Новограда-Волинського та району до цього часу ще ніхто з важкоатлетів не здобував медалей на офіційних міжнародних змаганнях.
Але так було до 13 грудня 2019 року. Завдяки досягненню звягельчанина, було піднято прапор України в далекому Ізраїлі!
Попереду в Олега Ніколаєнка — підготовка до чемпіонату світу серед юніорів віком до 20 років. Від імені спортивної громади міста Новограда-Волинського хочу привітати його з великою перемогою та побажати здобути путівку на Олімпійські ігри.