Як українські й британські військові у футбол грали

У спортивному залі ДЮКФП відбувся товариський матч між футбольними командами військових підрозділів двох країн. Британські інструктори змінили військову форму на спортивну, щоб зіграти з українськими колегами.
Захід відбувся з метою посилення співпраці між підрозділами Збройних сил України та Великої Британії, що беруть участь у навчально-тренувальній операції «ORBITAL».
На початку матчу символічно нагадали правила гри у футбол. Згодом гучними оплесками й вигуками своїх колег у залі підтримували як британські військові, так і наші воїни. Гра тривала впродовж двох таймів по тридцять хвилин кожен.
У товариському матчі перемогу здобули військові 30-ї окремої механізованої бригади ім.князя Костянтина Острозького із рахунком 10:9. Але справжня мета цього матчу — зміцнити дружбу між військовими України та Великобританії, тому перемогла, як кажуть, дружба.