www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Привітали розповсюджувачів нашої газети з новорічними святами

27 Грудня 2019 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Перефразовуючи вислів про те, що «своїх героїв треба знати в обличчя», скажемо так: людей, котрі продають «Звягель» на вулицях міста, усі давно знають, адже багато років — це ті самі наші «герої»: відповідальні, постійні, сумлінні і завзяті! Багато хто з них міг би спокійно спочивати на лаврах пенсії, але вони продовжують бути активними і прагнуть бути корисними.
Ще й є прикладом для багатьох людей свого поважного віку — у будь-яку погоду та пору року вони в русі. Ну не дає «Звягель» подумати їм про пасивний відпочинок! Тому щоп’ятниці наші розповсюджувачі першими відкривають свіжий номер «Звягеля», першими дізнаються новини, і саме з їх рук газета розлітається, як гарячі пиріжки.
Напередодні Нового року ми традиційно запрошуємо їх у редакцію й вітаємо. Так сталося і цього разу. Дякуємо за співпрацю, шановні, і бажаємо вам ще багато нових років зустріти в складі нашого редакційного колективу при здоров’ї та в гарному гуморі!

Власна інформація

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,