www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У День святого Миколая керівники податкової служби завітали до діток у Будинку дитини

27 Грудня 2019 | Оприлюднив: | 22 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Головному управлінні податкової служби в області вже стало доброю традицією в День святого Миколая відвідувати з подарунками діток зі спеціалізованого Будинку дитини.
Ось і цього року виконуючий обов’язки начальника Володимир Луговський, заступник начальника Ірина Свєтяш, начальник Новоград-Волинського управління Святослав Максимчук та інші керівники підрозділів завітали до малюків і привезли їм подарунки — фрукти, солодощі, продукти харчування, текстиль тощо. Адже допомога від усіх, хто відчуває відповідальність за життя маленьких громадян України з особливими потребами, завжди доречна.
Дітки кожного дня очікують на диво і вірять у здійснення своїх мрій, і в День святого Миколая Чудотворця маленькі вихованці Будинку-інтернату отримали не тільки подарунки, а й тепло й увагу від своїх шефів.
Керівництво закладу висловило щирі слова подяки за увагу до потреб дітей, а дітки віддячили гостям та святому Миколаю своїми світлими, радісними усмішками.
Це був дивовижний час, кожна усмішка вихованців дитячого будинку зігрівала душу й серце, і з цим ніщо не зрівняється.

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,