www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Звягельчани удостоєні звання «Заслужених»

27 Грудня 2019 | Оприлюднив: | 69 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Салку Миколі Леонідовичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг».
Салко Микола Леонідович розпочав трудовий шлях на підприємстві «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» з 1996 року машиністом котлів, із травня 2001 року працює електрогазозварником устаткування котелень п’ятого розряду.
«За час роботи зарекомендував себе як відповідальний і дисциплінований працівник, який може проявити ініціативу і прийняти правильне рішення в питаннях, що стосуються його професійної діяльності і знаходяться в межах його компетенції.
Завдяки вагомому внеску Миколи Леонідовича в загальний результат роботи, підприємство сім років поспіль ставало переможцем відкритого рейтингу популярності «Гордість міста» в номінації «Житлово-комунальне господарство», — повідомляють на КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» Титяневичу Анатолію Дмитровичу присвоєно почесне звання «Заслужений тренер України».
«За вагомий особистий внесок у розвиток і популяризацію футболу, фізичної культури та спорту, підготовку спортсменів міжнародного класу, високу професійну майстерність», — йдеться в офіційному документі від 6 грудня цього року.
Анатолій Титяневич — перший тренер молодого футболіста Олексія Кащука, який у складі молодіжної збірної України (U-20) у червні цього року став чемпіоном світу.

Власна інформація

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,