www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітання 1/2020

03 Січня 2020 | Оприлюднив: | 220 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

7 січня святкуватиме свій 70-річний ювілей Василь Григорович ГЕРАСИМЧУК

Щиро вітаємо із ювілеєм та бажаємо: хай будуть з Вами здоров’я та сила, хай доля буде ласкава і щира! Щоб ніколи не знали Ви втоми, хай мир і злагода будуть у домі, хай Господь дарує надію й тепло на довгі літа, на щастя й добро!

З повагою і любов’ю дружина, діти та онуки

2 января празднует юбилей — 75 лет — любимый муж, отец, дедушка — Дмитрий Владимирович ХРИСТИЧ

С почётной датой — 75 — спешим сердечно поздравлять! Вы в жизни много повидали и своё счастье повстречали! Гласят: душа видна в глазах, а мудрость видится в словах, о Вас всё это говорится, над Вами благодать кружится! Пусть в доме будет теплота, пусть окружает доброта, здоровье крепче пусть же станет, вторая молодость нагрянет!

С уважением и любовью супруга, дети и внуки

ЛЮБІ НАШІ ЧИТАЧІ!

З Новим 2020 роком редакційний колектив вітає всіх, для кого друковане слово має стабільну вагу і продовжує залишатися авторитетним. Тих, для кого ми щотижня видаємо свіжий номер «Звягеля», формуючи в інформаційному просторі новини про місто, район та їх мешканців.
Бажаємо вам, шановні, у Новому році почуватися в усіх сферах життя не менш гідно, ніж почуваються читачі впливових часописів на кшталт «The New York Times» та «Forbes», гортаючи сторінки за філіжанкою кави чи вишуканих елітних напоїв, у дорогих апартаментах та з повними гаманцями. Світ змінюється надто швидкими темпами, але друковане слово не втрачає довіру читачів, що є прерогативою газетної інформації перед Інтернетом із великою кількістю фейків. Вдячні нашим читачам і передплатникам «Звягеля», котрі це цінують!
Мріємо разом із вами, аби наше місто і країна були самодостатніми, гідними спільних якісних звершень у році новому. Сподіваємося, саме про це на сторінках нашої газети буде якомога більше інформації. Ми із захопленням напишемо про ці досягнення, а ви, із не меншим задоволенням, читатимете! Продовжуватимемо робити наше видання на тому високому рівні, за яким нас знають і читають уже 26 років!
Нехай Рік Щура стане плідним й успішним для кожного. Налетить бурею позитивних емоцій, накриє ураганом творчих ідей, закрутить хороводом сюрпризів і засипле снігом грошових купюр! Нехай у ваших родинах панують любов, взаєморозуміння, благополуччя, життя буде насиченим грандіозними планами, приємними подіями й на все це вистачить міцного здоров’я! А стабільність нехай порушують лише здійснення всіх починань та збільшення доходів!

Колектив газети «Звягель»

 

3 СІЧНЯ — ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ НОВОГРАДА-ВОЛИНСЬКОГО ВІД НАЦИСТСЬКИХ ОКУПАНТІВ

Шановні новоград-волинці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 76-ї річниці визволення міста від нацистських окупантів.
Сьогодні ми низько схиляємо голови в пам’ять про загиблих фронтовиків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, згадуємо всіх, чиє життя забрала Друга світова війна.
Дорогі ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних. Низький уклін вам! І вічна пам’ять загиблим!
Нехай квітне і розвивається наша рідна земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, добробутом і благополуччям.

Оксана ГВОЗДЕНКО, в.о. міського голови
Олена ПОНОМАРЕНКО, секретар міської ради

 

7 СІЧНЯ — РІЗДВО ХРИСТОВЕ

Дорогі новоград-волинці! Прийміть найщиріші вітання зі світлим та радісним святом — Різдвом Христовим!
Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім’ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому — велич Божа.
Нехай це свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього.
Хай світло Різдвяної зірки зігріває теплом ваші серця, принесе у ваші домівки мир, щастя, злагоду та добро.
Із сердечною теплотою бажаємо вам міцного здоров’я, достатку, родинного тепла та Божого благословення на нові задуми і звершення.
Христос народився! Славімо Його!

Оксана ГВОЗДЕНКО, в.о. міського голови
Олена ПОНОМАРЕНКО, секретар міської ради

 

Щиро вітаємо з днем народження ветеранів Великої Вітчизняної війни, афганської війни, учасників бойових дій і активістів ветеранської роботи:

Марію Сергіївну ІЛЬЧУК — 03.01.1933 р.н.
Степана Васильовича РЕДЧИЦЯ — 03.01.1941 р.н.
Василя Степановича ОПАНАСЮКА — 03.01.1942 р.н.
Олену Костянтинівну ПАШКЕВИЧ — 05.01.1930 р.н.
Марію Якимівну КРУЧОК — 06.01.1931 р.н.
Галину Яківну ЩАВЛИНСЬКУ — 06.01.1932 р.н.
Олену Феодосіївну ГЛУХОВСЬКУ — 09.01.1928 р.н.
Софію Луківну ЯКИМЧУК — 09.01.1932 р.н.
Вячеслава Олександровича ДЕГОДЮКА — 09.01.1965 р.н.
Миколу Григоровича АРТЕМЕНКА — 03.01.1951 р.н.
Олександра Федоровича ЧЕРНЯШУКА — 03.01.1954 р.н.
Василя Миколайовича САМАНДРУЛУ — 03.01.1968 р.н.
Андрія Андрійовича САРГАНА — 06.01.1960 р.н.
Тараса Євгеновича ШВЕЦЯ — 09.01.1962 р.н.
Валерія Леонідовича РОМАНЧУКА — 09.01.1967 р.н.

В.ПАРФЬОНОВ, голова міської організації ветеранів
Ю.ШЕВЧУК, голова Спілки ветеранів афганської війни
редакція газети «Звягель»

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,