www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відбулося засідання спостережної комісії

03 Січня 2020 | Оприлюднив: | 16 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

26 грудня під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко, за участю членів комісії відбулося засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.
Секретар міської ради, голова спостережної комісії Олена Пономаренко озвучила звіт про роботу спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради за 2019 рік та зазначила, що протягом 2019 року спостережною комісією Новоград-Волинської міської ради надавалася певна допомога особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, та особам, позбавленим волі, звільненим від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком. За даними установ станом на 23 грудня 2019 року:

  • у Новоград-Волинському міськрайонному відділі філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області по обліках станом на 23.12.2019 року пройшло 230 засуджених осіб, на обліку перебуває 105 засуджених та 60 порушників;
  • у Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на облік сімей, які потрапили у складні життєві обставини, поставлено 15 сімей, де члени сім’ї вчинили правопорушення. Із них — 6 сімей перебували під соціальним супроводом, із них — у 4 сім’ях правопорушення вчинили неповнолітні.

Крім того, начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу ДУ «Центр пробації» в Житомирській області Дмитро Пахомов та провідний фахівець із соціальної роботи Ново-
град-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич доповіли про співпрацю закладів, які надають послуги особам, які перебувають у конфлікті із законом.
Також комісією було затверджено план роботи спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради на 2020 рік.
Нагадаємо, що основне завдання спостережної комісії — це соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Зокрема, спостережна комісія займається організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб, засуджених до покарання, що не пов’язане з позбавленням волі та осіб, звільнених від відбування покарання; організацією виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадським контролем за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; наданням допомоги в соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Аліна ПУГАЧ, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,