www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Незалежно від свят і буднів — #ти_людина

03 Січня 2020 | Оприлюднив: | 78 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У МІСТІ НАБИРАЄ ОБЕРТІВ СОЦІАЛЬНА ІНІЦІАТИВА
У переддень новорічних свят вони озброїлися бажанням допомогти і вирушили робити добру справу — під керівництвом професійних пекарів у міні-пекарні «ВашЛаваш» депутати міської ради Сергій Хапчук і Віталій Якубов 29 грудня готували випічку. А наступного дня, за кошти від продажу, разом із власниками міні-пекарні вони придбали подарунки для дітей — маленьких пацієнтів, котрі лікуються в нашій лікарні.
«Не тільки екзотична грузинська кухня — любов до своєї справи і щира допомога людям притягують сюди відвідувачів», — поділився враженнями Сергій Хапчук. — Військові добре знають ціну взаємодопомоги. Тож ця обставина зробила Сергія Васильчука й Олександра Виговського відповідальними підприємцями, які приєдналися до нашого проекту #ти_людина».
Соціальна ініціатива стартувала в Новограді в листопаді. Поштовхом стала історія 30-річного звягельчанина Вадима Бараннікова, який після ДТП, що сталася в нашому місті, потребує значних коштів на реабілітацію, про це «Звягель» неодноразово писав раніше. Друзі Вадима продовжують збирати гроші за допомогою аукціонів та пожертв, а паралельно з цим закликали громаду передавати частину свого доходу на цільову допомогу іншим: містянам, школам, садочкам, лікарні тощо. Усім, хто потребує фінансової підтримки в різних життєвих ситуаціях.
«Віддаючи, ви можете отримати більше, ніж уже маєте, — переконаний у перевагах меценатства депутат і підприємець Сергій Хапчук. — Нещодавно кілька найбагатших людей планети, у тому числі Гейтс, віддали половину своїх статків у благодійні фонди. Уоррен Баффет передав $31 млрд і… досить швидко повернувся на третю позицію списку! Гарвардська бізнес-школа в результаті дослідження зробила висновок про те, що наші дії для інших корисні як для власного фінансового стану, так і для здоров’я».
Сказали — зробили. Тим паче, що період новорічних свят — час приємностей. Новий тиждень активісти розпочали з того, що відвідали міськрайТМО і подарували 23 пакунки з фруктами та солодощами маленьким пацієнтам. Цим самим скрасили лікувальний процес і перебування в стінах медичного закладу не лише для дітей, але й для їх батьків.
«Дякуємо за подарунки, було дуже приємно. Ви — молодці! Діти дуже задоволені!» — відреагували батьки на несподіваний сюрприз у лікарні. «Навіть не знаю, хто виглядав щасливішим після нашого візиту: діти чи ми, — поділилися учасники соціальної акції. — Дитячі усмішки та позитивні емоції є безцінними! Приєднуйтеся!».
Активісти звертаються до місцевих підприємств, установ, фірм, підприємців та пересічних містян обміркувати чудову можливість проявити свої найкращі якості в новому році, ставши благодійниками: «Кому — вибір ваш, скільки — теж ваше рішення. Ми не можемо врятувати весь світ, але в стані допомогти хоча б одній людині». За деталями слідкуйте в мережі.

Юлія КЛИМЧУК
Фото з мережі

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,