www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У Новоград-Волинській місцевій прокуратурі новий керівник

10 Січня 2020 | Оприлюднив: | 41 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Новограді-Волинському 2 січня представили нового керівника Новоград-Волинської місцевої прокуратури Олександра Башинського, який до цього працював у прокуратурі Житомирської області.
Його представив очільник прокуратури Житомирської області Олег Василів. Також на представлення завітали в.о. міського голови Оксана Гвозденко, секретар міської ради Олена Пономаренко, керівництво району та працівники місцевої прокуратури.
Посадовці побажали Олександру Олеговичу досягти значних результатів у роботі, адже щоденні зусилля працівників прокуратури та наполегливість — це запорука боротьби з корупцією і організованою злочинністю, збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою. А також висловили переконання, що він гідно виконуватиме свій професійний і громадянський обов’язок із дотриманням принципів законності та справедливості в благородній справі — служіння народу України.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,