www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


До уваги пільговиків району! Тепер пільги — готівкою

10 Січня 2020 | Оприлюднив: | 46 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із 1 січня 2020 року пільгові категорії громадян мають право в будь-який час подати заяву про перехід на грошову готівкову форму виплат на житлово-комунальні послуги. Тобто, скасовано обмеження, яке не дозволяло перейти на готівкову форму виплат після 15 жовтня (на опалювальний період) і 15 травня (на неопалювальний період).
Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 27 грудня 2019 року.
Для того, щоб отримати пільги готівкою, необхідно звернутися до управління праці з відповідною заявою, у якій зазначити реквізити поточного рахунку в банку.
Пільга надається в грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунок пільговика в уповноваженому банку з місяця, що настає за місяцем подання заяви.
За детальнішою інформацією можна звернутися до управління праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської РДА за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Ушакова, 4/5, або за телефоном: 2-40-36.

О.МОРОЗОВА, т.в.о. начальника управління

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,