www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради

17 Січня 2020 | Оприлюднив: | 25 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

26 грудня 2019 року під головуванням секретаря міської ради Олени Пономаренко за участі членів комісії відбулося чергове засідання спостережної комісії виконавчого комітету міської ради.
У порядку денному були розглянуті такі питання: про облік осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарання та про надану допомогу й потреби умовно-достроково звільнених осіб, а також про здійснену роботу з особами, позбавленими волі, звільненими від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.
У ході засідання голова спостережної комісії Олена Пономаренко озвучила звіт про роботу комісії за 12 місяців 2019 року.
Протягом звітного періоду спостережною комісією надавалася певна допомога особам, які звільнилися з місць позбавлення волі, та особам, позбавленим волі, звільненим від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком. Члени комісії постійно сприяли в організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, та звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком.
Протягом 2019 року було проведено 9 засідань комісії, на яких розглянуті питання щодо обліку осіб умовно-достроково звільнених; осіб, позбавлених волі, звільнених від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком (5 осіб); осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі (6 осіб).
Також було заслухано інформацію представників Новоград-Волинського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області, Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про надану допомогу особам зазначеної категорії.
За даними установ станом на 23 грудня 2019 року:

  • у Новоград-Волинському міськрайонному відділі філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області по обліках станом на 23.12.2019 року пройшло 230 засуджених осіб, на обліку перебуває 105 засуджених та 60 порушників;
  • Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (Центром соціальних служб) протягом 2019 року отримано 36 повідомлень від Новоград-Волинського МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області про постановку дітей чи осіб молодіжного віку на облік. Здійснено 36 оцінок потреб сімей чи осіб. 15 сімей, члени яких вчинили правопорушення, поставлено на облік сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах. Під соціальним супроводом перебувало 6 сімей, члени яких перебувають у конфлікті із законом, із них — 4 сім’ї, де правопорушення вчинили неповнолітні. Для цієї категорії осіб проведено на базі МЦСССДМ 10 зустрічей за участю юристів, лікарів, соціальних працівників, представників благодійних і громадських організацій.

Також на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб спільно із соціальними партнерами (службою у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради, Новоград-Волинським МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Житомирській області, Новоград-Волинським відділом поліції Головного управління Національної поліції України в Житомирській області, Новоград-Волинським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги) було проведено 2 профілактичних заходи для неповнолітніх, які перебувають у конфлікті із законом, на тему: «Злочинності — НІ». Найважливіший очікуваний результат таких зустрічей — це те, що неповнолітні, які скоїли правопорушення, будучи дітьми, не повертаються до злочинних діянь, ставши повнолітніми, а продовжують нормальне життя в рамках закону.
Нагадаємо, що основне завдання спостережної комісії — це соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у вигляді позбавлення волі. Зокрема, спостережна комісія займається організацією та здійсненням громадського контролю за дотриманням прав, свобод та законних інтересів осіб, засуджених до покарання, що не пов’язано з позбавленням волі, та осіб, звільнених від відбування покарання; організацією виховної роботи з особами ,умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадським контролем за їх поведінкою протягом невідбутої частини покарання; наданням допомоги в соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

Олена ПОНОМАРЕНКО, секретар міської ради, голова спостережної комісії виконавчого комітету міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,