www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Робоча зустріч із начальником Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП у Житомирській області

24 Січня 2020 | Оприлюднив: | 40 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

16 січня за участі міського голови Віктора Весельського, заступника міського голови Оксани Гвозденко та начальника Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області Миколою Заровним відбулася робоча зустріч.
Микола Заровний наголосив на основних аспектах роботи за майже 4 місяці з часу призначення на посаду. Обумовлено основні напрямки і перспективи роботи в поточному році, зокрема, щодо відкриття пункту відділу поліції у с.Майстрові Майстрівського старостинського округу Новоград-Волинської міської ОТГ.
Нещодавно призначений очільник місцевого відділу поліції озвучив проблемні питання, які наразі є в організації роботи. Зокрема, це потреба в проведенні поточного ремонту адмінбудівлі (вул.І.Франка, 3 а), ремонту транспортних засобів, які знаходяться в користуванні відділу, забезпечення паливно-мастильними матеріалами автотранспорту.
Микола Заровний зупинився на основних робочих моментах, акцентуючи увагу на посиленні по всіх напрямках роботи, що стосуються Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП у Житомирській області.
Заступник міського голови Оксана Гвозденко проінформувала про взаємодію відділу поліції з органами місцевого самоврядування під час її виконання обов’язків міського голови та подякувала за плідну співпрацю.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,