www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Визначено кандидатури обдарованих спортсменів-стипендіатів

28 Лютого 2020 | Оприлюднив: | 40 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відбулося засідання комісії з питань призначення стипендій перспективним та обдарованим спортсменам Новоград-Волинської міської ОТГ.
За ініціативи управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради з 2018 року обдарованим та перспективним спортсменам Новограда-Волинського призначаються стипендії з метою морального заохочення та матеріальної підтримки. Стипендії сприяють підвищенню рівня спортивної майстерності молодих спортсменів громади. У 2019 році спортсменам, які мають високі досягнення, була призначена фінансова підтримка (фінансове стимулювання та стипендії) на загальну суму близько 700 тис. грн.
Протягом 2020 року 15 талановитих спортсменів отримуватимуть стипендію на загальну суму 51 тис. 600 грн.
Під час засідання комісії були розглянуті кандидатури 21 претендента на призначення стипендій, згідно з клопотаннями тренерів із різних видів спорту серед дорослих, молоді, юніорів, юнаків та кадетів.
Провівши відповідні консультації з тренерами, члени комісії шляхом голосування визначилися з переліком стипендіатів Новоград-Волинської міської ради.

За матеріалами міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,