www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Щодо змін у податковій декларації про майновий стан та доходи

13 Березня 2020 | Оприлюднив: | 19 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що з 01 січня 2020 року триває кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі — податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, та/або мають право подати декларацію для отримання податкової знижки.
Слід зазначити, що наказом Міністерства фінансів України від 25.04.2019 року №177 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 02 жовтня 2015 року №859» (далі — наказ №177), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.07.2019 р. за №728/33699, із 01.01.2020 року запроваджується та вводиться в дію нова форма податкової декларації, якою передбачено деякі зміни.
Так, новою формою податкової декларації передбачено в окремому додатку Ф3 здійснення розрахунку суми податку, на яку зменшуються податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб, у зв’язку із використанням права на податкову знижку.
Крім того, у новій формі податкової декларації для платників податків, які декларують право на податкову знижку, введено окрему позначку в розділі категорія платника, у зв’язку з тим, що такі платники, відповідно до підпункту 166.1.2 пункту 166.1 статті 166 розділу IV Кодексу, мають окремий граничний строк подання податкової декларації — по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року.
Також у новій формі податкової декларації введено окремий рядок 10.2 для відображення доходів за цивільно-правовими договорами, отриманими від фізичних осіб-платників єдиного податку четвертої групи.
Звертаємо увагу, що в рядку 17 декларації відображаються суми податку з доходів, отриманих від фізичної особи-орендаря, який не є податковим агентом фізичної особи-орендодавця, від надання в оренду (суборенду, емфітевзіс) земельних ділянок, земельних часток (паїв), виділених або не виділених у натурі (на місцевості), які розташовані за місцезнаходженням, відмінним від податкової адреси орендодавця, який у подальшому бере участь у розрахунку податкових зобов’язань із податку на доходи фізичних осіб (рядок 18.1 декларації).
Військовий збір за зазначеними операціями сплачується в повному обсязі за податковою адресою платника податків.

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,