www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Контроль за дотриманням умов карантину здійснюватимуть правоохоронні органи

20 Березня 2020 | Оприлюднив: | 46 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Під головуванням т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та за участю заступників міського голови і голови РДА 16 березня відбулася нарада з керівниками силових структур та медичної галузі. Під час робочої зустрічі опрацьовано координацію зусиль у стримуванні розповсюдження коронавірусної інфекції СОVID-19, зокрема у сфері проведення контролю за дотриманням карантинних заходів у Новоград-Волинській міській ОТГ.
Що це за карантинні заходи? Отож на території Новограда-Волинського з 13 березня по 3 квітня введено карантинні обмеження:

  • заборонено проведення будь-яких святкових та масових заходів;
  • призупинено діяльність навчально-виховних закладів;
  • вводиться призупинення роботи закладів непродовольчої торгівлі (магазинів та ринків за винятком продуктових) та діяльність культурно-розважальних закладів;
  • заборонено стихійну торгівлю;
  • перевізників громадського транспорту зобов’язано здійснювати постійну дезінфекцію;
  • керівникам закладів, установ та організацій, підприємств усіх форм власності та господарювання на час карантину рекомендовано надавати працівникам відпустки та можливість працювати дистанційно, а в приміщеннях забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції;
  • у закладах, установах та організаціях, підприємствах усіх форм власності, які відвідують громадяни (поліклініка, магазини, державні установи, аптеки, житлово-комунальні служби, поштові та банківські заклади, вокзали тощо), обмежити одночасне перебування великої кількості відвідувачів тощо.

Мешканці Новоград-Волинської міської ОТГ також мають дотримуватися карантинних правил, а саме: мінімізувати відвідування державних установ (закладів соціального захисту, відділень Пенсійного фонду тощо), лікарні, закладів громадського харчування, житлово-комунальних служб, поштових та банківських закладів, вокзалів, супермаркетів і т.д.
Контроль за дотриманням умов карантину здійснюватимуть відповідальні структурні підрозділи органів місцевого самоврядування та органи контролю, силові структури, згідно з визначеними інструкціями. У випадку виявлення порушень або ж недотримання умов карантину, порушники будуть притягнуті до відповідальності. Наразі правоохоронні органи перейшли в посилений режим несення служби та розпочали проведення рейдів на постійній основі.
Також розроблено схему отримання й передачі оперативної інформації про виявлення ймовірного хворого (підозрілого) із сигнальними ознаками СОVID-19, а також механізм розслідування ймовірних випадків захворювання.
Шановні мешканці Новоград-Волинської міської ОТГ! Дотримуйтесь правил карантину. На порушників чекатимуть штрафи або кримінальна відповідальність. Уникайте фейкових новин, перевіряйте дані на офіційних ресурсах державної влади і не поширюйте хвилювання серед своїх близьких.
Просимо дотримуватися правил особистої гігієни (ретельно мийте руки, застосовуйте антисептичні засоби) та утримайтесь від відвідування місць із великою кількістю людей. При перших симптомах занедужання звертайтесь у телефонному режимі до свого сімейного лікаря, або ж на номер «гарячої лінії» КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради: (04141) 3-54-40 (із 8:00 до 20:00).
Довідково: розпорядженням від 06.03.2020 року №44 (о) «Про запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади» обмежено проведення будь-яких масових заходів із 6 березня по 5 квітня.
Рішенням позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 березня було введено з 13 березня по 3 квітня карантинні обмеження для запобігання поширенню коронавірусу серед населення.
Крім того, ще низку заходів затвердили на засіданні надзвичайної комісії щодо запобігання занесенню і поширенню випадків COVID-19, яке відбулося 13 березня.
Прийняті рішення є обов’язковими для виконання на всій території Новоград-Волинської міської ОТГ.

Олена ОБУХ, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,