www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Усе пізнається в біді

27 Березня 2020 | Оприлюднив: | 75 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Сьогодні важливо всім розуміти цінність здоров’я й життя людини і цінність професії медичного працівника!
У той час, коли весь світ — на карантині, працівники галузі охорони здоров’я працюють у самому вогнищі надзвичайних подій: організовують усі лікувальні, профілактичні та обмежувальні заходи, рятують, ризикуючи своїм власним життям. Варто в такий нелегкий час, та й не тільки, підтримати нас та допомогти лікарям, лікарням, медичним установам!
Не залишився осторонь і наш земляк Володимир Литвин, який на допомогу медикам міста Новограда-Волинського передав чотири концентратори кисню — апарат для виділення молекул кисню з навколишньої атмосфери, їх концентрація й подача у вигляді потоку чистого кисню.
Пацієнту подається кисень у більш високій концентрації, ніж у атмосферному повітрі. Використовується як альтернатива стиснутому кисню, як більш безпечний і менш дорогий. Призначений для хворих з легеневою недостатністю, що є вкрай необхідним під час епідемії та може врятувати не одне життя.

В.М.БОРИС, головний лікар Новоград-Волинського міськрайТМО
  1. 1 коментар в статті “Усе пізнається в біді”

  2. Написав: sirrah 29.03.2020 | Відповісти

    Цитувати

    попросите какого-нить “слугу народа” помочь))))))))

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,