www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Не лише вірус — жителів «Дружби» знову труїть дим зі звалища

27 Березня 2020 | Оприлюднив: | 58 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

В УПРАВЛІННІ ЖКГ КАЖУТЬ, ЩО ГОРИТЬ ТРАВА НА ПОЛІГОНІ МІЖ ЧИЖІВКОЮ Й ОЛЕКСАНДРІВКОЮ
Вийти з будинку на свіже повітря жителям «Дружби» заважає не лише страх підхопити короновірус, а й дим, що суне з боку полігону ТПВ. Проблема, як і грип та різні віруси, на жаль, сезонна. Щойно встановилася більш-менш суха погода — звалище нагадало про себе димом, який і в попередні роки за сприятливої погоди дошкуляв жителям прилеглих мікрорайонів.
Газета «Звягель» звернулася за коментарем щодо ситуації до начальника управління ЖКГ міської ради Олександра Богданчука.
«Полігон ТПВ не горить, там трохи тліє. Більше горить трава на полігоні між Чижівкою й Олександрівкою. Щодо полігону, то я туди виїжджав у суботу. А в понеділок там побувала комісія. Виділено кошти на ліквідацію ситуації. Очікуємо, що в цю п’ятницю там розпочнуться роботи, щоб присипати землею осередки загоряння», — пояснив Богданчук.
Що ж до трави, яка горить на полях, то тут питання швидше до свідомості мешканців краю. Доки драконівські штрафи не зупинять паліїв, доти зазнаватимуть шкоди екосистема й органи дихання.

Олег БРЮХАНОВ
Фото Юлії ШЕВЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,