www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Про роботу міського центру зайнятості в умовах карантину

03 Квітня 2020 | Оприлюднив: | 51 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

30 березня т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко за участі заступників міського голови провела робочу зустріч із директором Новоград-Волинського міського центру Віктором Сербіним щодо питань роботи установи в умовах карантину.
Як повідомив Віктор Сербін, із 18 березня міський центр зайнятості працює в штатному режимі. Прийом документів від клієнтів, у тому числі — для фіксації наміру клієнта бути зареєстрованим як безробітним, здійснюється через електронну пошту: nvmcz@ukr.net або скриньку для кореспонденції, яка разом зі зразками заповнення відповідних заяв знаходиться на вході до центру (вул.Замкова, 7/а). Також діють телефони «гарячої лінії» міського центру зайнятості: (04141) 2-00-26, (04141) 2-40-13, 067-536-59-51.
Віктор Андрійович підкреслив, що з 18 березня збільшення кількості звернень до центру не спостерігалося. Із початку запровадження карантинних заходів їх надійшло 47, переважно — через скриньку для кореспонденції. Не спостерігалося і масових звільнень працівників із підприємств міста.
Було зазначено, що 29 березня Уряд прийняв постанову «Про внесення змін до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу». Відтак, в Україні тимчасово змінили правила оформлення безробітних у центрах зайнятості та виплати їм грошової допомоги. На період дії карантину надання статусу безробітного відбуватиметься одразу після подання ним заяви, а допомога по безробіттю призначатиметься з першого дня після реєстрації. Співпраця безробітних і кар’єрних радників відбуватиметься дистанційно.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,