www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


До 24 квітня продовжено дію карантину на території Новоград-Волинської міської ОТГ

03 Квітня 2020 | Оприлюднив: | 19 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У зв’язку із запровадженням режиму надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів, продовжено дію карантину на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади до 24 квітня 2020 року. Відповідне рішення було ухвалено 26 березня на позачерговому засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося під головуванням т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко.
Члени комісії погодили наступне.
Довести до відома керівників підприємств, установ, організацій та інших суб’єктів господарювання, що перелік суб’єктів господарювання, які продовжують свою діяльність в умовах оголошеного карантину, визначений постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», із змінами від 25.03.2020 р. №239.
Зобов’язати суб’єкти господарювання, які продовжують здійснювати господарську діяльність у період карантину:

 • посилити протиепідемічні та дезінфекційні заходи — дезобробку рук, транспорту, виробничих приміщень та обладнання;
 • забезпечити працівників засобами індивідуального захисту (маски, респіратори, костюми), проводити щоденний температурний скринінг;
 • осіб із підвищеною температурою або з симптомами респіраторного захворювання ізолювати в окремо виділеному приміщенні та повідомити лікувально-профілактичний заклад;
 • дотримуватися в обов’язковому порядку максимально допустимої кількості одночасно перебування людей із розрахунку — 1 відвідувач на 10 кв. м площі торговельного (операційного) залу за умови дотримання дистанції між ними — не менше 1,5 метра зі встановленням спеціальних позначок.

Внести зміни в пункт 11 протокольного рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24 березня 2020 року, протокол №6, виклавши його в новій редакції, а саме: тимчасово призупинити пільгове (безоплатне) перевезення в громадському транспорті, за винятком медичних працівників, які мають пільгу.
Відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради (Дутчак Л.Р.) забезпечити:

 • проведення верифікації спроможності надання медичної допомоги пацієнтам із COVID-19 всіма лікувальними відділеннями КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО», відповідно до схем їх перспективного перепрофілювання, у разі масового надходження хворих на COVID-19. Перелік зазначених закладів охорони здоров’я затвердити рішеннями міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій;
 • переведення всіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим, створення мобільних медичних бригад із метою активного виявлення і надання допомоги хворим на COVID-19. Визначення ізоляторів для госпіталізації контактних осіб з метою їх обстеження та здійснення медичного нагляду за ними;
 • визначення комплексу лікувально-профілактичних відділень для лікування хворих, для госпіталізації контактних осіб (ізолятор), для госпіталізації осіб, які виявили бажання покинути територію карантину (обсерватор);
 • приведення до готовності визначених закладів та задіяти їх у разі ускладнення епідемічної ситуації;
 • забезпечення встановлення медико-санітарного спостереження протягом 14 днів за особами, які перебувають на самоізоляції. До самоізоляції допускати осіб, які мають належні умови та зможуть виконувати комплекс протиепідемічних заходів (наявність ізольованого житла, можливість сторонньої допомоги в забезпеченні продуктами харчування та ліками, засобами гігієни та санітарні умови — санвузол із проточною холодною та гарячою водою, каналізування) та не становитимуть загрози для оточуючих;
 • визначити місця в закладах різних форм власності, які можуть бути перепрофільовані для госпіталізації хворих та контактних осіб спецконтингенту під наглядом працівників Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

Заборонити на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади:

 • користування дитячими та спортивними майданчиками;
 • перебування на вулиці дітей віком до 14 років без супроводу батьків.

Населенню під час перебування на вулицях та в інших громадських місцях дотримуватися безпечної відстані між людьми — не менше 2 метрів один від одного.
Зобов’язати керівників ОСББ, житлово-комунальних підприємств, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, які здійснюють управління та утримання житлових будинків та гуртожитків, проводити санітарне прибирання та дезінфекцію під’їздів та ліфтів, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщень, будівель і споруд, прибудинкових та інших територій відповідними дезінфікувальними засобами, враховуючи вимоги санітарних норм, рекомендації Новоград-Волинського міжрайонного відділу ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» та Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області.
Новоград-Волинському районному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (Коваль О.С.):

 • посилити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді;
 • посилити державний нагляд за проведенням операторами ринку харчових продуктів карантинних заходів;
 • вжити передбачені заходи в разі виявлення порушень санітарного законодавства.

Для організації облаштування належним чином КПП на в’їздах у населені пункти з обов’язковим санітарним оглядом громадян та пропуском лише після медичного огляду осіб та дезінфекції транспортних засобів створити робочу групу у складі: заступник міського голови А.В.Легенчук (голова комісії), начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій у Житомирській області О.В.Рафальський (заступник голови комісії), начальник Новоград-Волинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області О.В.Вовченко, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Л.Р.Дутчак, начальник Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області О.С.Коваль.
Новоград-Волинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Заровний М.П.):

 • вжити термінових заходів щодо недопущення суб’єктами господарювання порушень карантинних обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 р. №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», із змінами від 25.03.2020 р. №239, рішеннями міської комісії ТЕБ та НС;
 • притягувати до відповідальності осіб, які порушують встановлені карантинні та обмежувальні вимоги.

Керівникам управлінь та відділів виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, відповідно до наданих їм повноважень, довести до виконання вимоги Протоколу комісії в підпорядковані підрозділи, керівникам установ, підприємств та організацій, незалежно від форм власності, службам цивільного захисту підприємств та організацій.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на Новоград-Волинське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області (Коваль О.С.), Новоград-Волинський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області (Заровний М.П.) та заступників міського голови, згідно з розпорядженням міського голови від 28.02.2020 р. №100(к) «Про розподіл обов’язків між секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради і керуючим справами виконавчого комітету міської ради».

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,