www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У Новограді-Волинському дезінфікують місця громадського користування

03 Квітня 2020 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У місті посилюють заходи щодо запобігання занесенню й поширенню коронавірусної інфекції. З 27 березня працівники Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області розпочали санітарну обробку спецрозчином місць загального користування.


Нагадаємо, що, відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 24.03.2020 р., із міського бюджету на ці цілі було спрямовано 50 тис. грн. Вдалося закупити спецрозчин (гіпохлорид натрію), який зазвичай використовується для дезінфекції мереж на водоканалі, тож є безпечним для громадян.
Визначено перелік місць для санітарної обробки, зокрема це: зупинки громадського транспорту, парки, сквери, бювети тощо. Додатково дезінфекції підлягають території, які прилеглі до релігійних організацій.
Із метою зниження ризику інфікування та попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію COVID-19, ОСББ міста продовжують проводити дезін-
фекцію у багатоквартирних житлових будинках.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,