www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Швейна фабрика «Леся» щодня готова виготовляти до півтори тисячі одиниць одягу для медиків

03 Квітня 2020 | Оприлюднив: | 79 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Комбінезони, бахіли, фартухи — Новоград-Волинська швейна фабрика «Леся» налагодила пошив засобів індивідуального захисту для лікарів і готова щодня виробляти до 1,5 тисячі екземплярів одягу для медиків. Для цього запускається лінія з виробництва одноразового медичного одягу. Про це 31 березня повідомила прес-служба Житомирської обласної ради.

Як зазначив голова спостережної ради фабрики Микола Сиченко, уже до кінця тижня вироби будуть сертифіковані, що дасть можливість медичним закладам їх закуповувати.
Зразки готової продукції Микола Сиченко 31 березня показав голові обласної ради Володимиру Ширмі, генеральному директору обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Богдану Леськіву та головному експерту з інфекційних хвороб управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ользі Сахневич.
«Експерт внесла деякі практичні поради до захисного одноразового комбінезону з точки зору досвідченого практика, який безпосередньо працює в зонах ураження», — зауважують у прес-службі облради.
Після проходження сертифікації обласна лікарня має намір закуповувати медичний одяг виробництва фабрики «Леся».
«За протоколом бригаді інфекціоністів із 5 чоловік на одного хворого на добу потрібно 25 комплектів засобів індивідуального захисту. Тому лише можете уявити нашу потребу навіть у межах області. Ми готові до співпраці з фабрикою «Леся» і дуже вдячні за турботу про нас, медиків», — зазначив під час зустрічі Богдан Леськів.
«Влада та бізнес зобов’язані піклуватися про медиків завжди, а особливо зараз, в умовах пандемії», — зазначив голова обласної ради Володимир Ширма.

За матеріалами ОДА підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,