www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика
Украина онлайн


Протягом тижня рятувальники області провели дезінфекцію близько 600 об’єктів різного призначення

01 Травня 2020 | Оприлюднив: | 58 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Попередньо до 11 травня на території України продовжують діяти додаткові заборони для населення, яке перебуває в умовах карантину. У свою чергу, рятувальники області не припиняють залучатися до комплексу заходів, що спрямований на протидію поширення коронавірусної інфекції в місцях масового скупчення людей. Для власної безпеки бійці ДСНС працюють у захисному спецодязі, масках, окулярах та рукавичках, дотримуючись усіх санітарних та протиепідемічних норм.


Упродовж тижня рятувальники області, перебуваючи в засобах індивідуального захисту, провели дезінфікуючі обробки спеціальним розчином близько 600 об’єктів різного призначення, де постійно спостерігається масове скупчення людей. У під’їздах багатоквартирних житлових будинків, адміністративних будівлях, на вулицях та дитячих майданчиках, продовольчих ринках, поблизу аптек, супермаркетів та в інших місцях, де в період карантинних заходів можуть перебувати люди. Для самої дезінфекції використовується спеціальний хлоровмісний розчин, що є безпечним для людей і тварин, але, у свою чергу, вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій.
Окрім цього, бійці ДСНС провели санітарну обробку близько 500 км доріг у населених пунктах області, використовуючи спеціальну та пристосовану техніку, що є на озброєнні у всіх без винятку оперативно-рятувальних підрозділах регіону.
До того ж, аби населення не забувало про необхідність дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил, спрямованих на запобігання зараженню коронавірусною інфекцією, містами та селищами області курсують автомобілі ДСНС, через гучномовні пристрої яких лунає застережлива інформація про правила поведінки в період надзвичайної ситуації, у тому числі — й про заборону провокувати загоряння в екосистемах. Подібні заходи на території області триватимуть і надалі.
Шановні громадяни! Задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку «101» закликає вас суворо дотримуватися карантинних та протиепідемічних заходів і надалі свідомо ставитися до власної безпеки та безпеки оточуючих вас людей.

УДСНС України в Житомирській області
  1. 1 коментар в статті “Протягом тижня рятувальники області провели дезінфекцію близько 600 об’єктів різного призначення”

  2. Написав: sirrah 04.05.2020 | Відповісти

    Цитувати

    и снова бесполезная трата бюджетных средств…

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,