www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


На засіданні 41-ї сесії міської ради

01 Травня 2020 | Оприлюднив: | 39 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

23 квітня за участю 25 депутатів під головуванням т.в.о. міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося пленарне засідання 41-ї сесії міської ради.
Депутати внесли зміни до бюджету міської ОТГ на 2020 рік. Майже 4 млн грн спрямовано для проведення заходів із запобігання поширенню COVID-19, із них 2,2 млн грн — на галузь охорони здоров’я. Зокрема, це: доплата медичним працівникам КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» за виконання заходів, пов’язаних із COVID-19; придбання засобів індивідуального захисту, медикаментів, медичного інвентарю для медичних закладів; страхування медичних працівників КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради на випадок захворювання на коронавірусну інфекцію; харчування медичних працівників КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО», зайнятих цілодобовим лікуванням хворих з ускладненнями, спричиненими COVID-19; забезпечення засобами індивідуального захисту соціальних робітників, які надають послуги вдома (територіальний центр соціального обслуговування), працівників комунальних підприємств, задіяних у заходах, пов’язаних із COVID-19; тощо.
Також депутати внесли зміни до рішення міської ради від 06.06.2019 р. №726 «Про встановлення ставки єдиного податку на території Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади». Зміни передбачають встановлення ставки єдиного податку в розмірі 0% від суми податкових зобов’язань для платків єдиного податку першої та другої груп, робота яких заборонена, окрім суб’єктів господарювання, що визначені підпунктом 8 пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SАRS-CоV-2», на період дії карантину, з обов’язковим наданням заяви до контролюючого органу із зазначенням місця здійснення та видів діяльності. Рішення набирає чинності з дати його прийняття.
Депутати підтримали проект рішення щодо звільнення від сплати за оренду майна комунальної власності, яким пропонується звільнити орендарів, які зупинили діяльність, згідно з постановою КМУ від 11.03.2020 р. №211 (зі змінами та доповненнями), від сплати за оренду нерухомого майна Новоград-Волинської міської ОТГ, на період дії карантину, починаючи з 12.03.2020 року.
Ще одним рішенням, відповідно до заяви Олександра Куценка та пропозиції голови депутатської фракції міської ради «Об’єднання «Самопоміч» Сергія Хапчука, виведено зі складу виконавчого комітету міської ради Олександра Куценка, а натомість введено керівника Новоград-Волинського відділення №4 філії «Житомирське регіональне управління ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» Андрія Ломаку.
Відповідно до пропозиції та протокольного доручення від депутата міської ради Миколи Усенка під час підготовки та проведення 39-ї сесії міської ради, було підготовлено та прийнято проект рішення, яким внесено зміни до Регламенту міської ради. А саме: право на виступ на пленарному засіданні міської ради надаватиметься особам лише з питань загальноміського значення.
Депутати внесли зміни в низку Програм на 2020 рік, зокрема, щодо: захисту населення й територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, розвитку й підтримки КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» міської ради, благоустрою населених пунктів міської ОТГ, а також підтримали поточні питання, які стосувалися галузей земельних відносин, соціального захисту, майна комунальної власності, житлово-комунального господарства тощо.
Загалом під час пленарного засідання було прийнято 30 рішень.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,