www.zvyagel.com.ua








Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У місті вперше пройшов онлайн-фестиваль талантів

15 Травня 2020 | Оприлюднив: | 17 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

КРАЩІ РОЛИКИ ПОКАЖУТЬ В ЕФІРІ МІСЦЕВОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ
За ініціативи управління освіти і науки у квітні пройшов онлайн-фестиваль обдарованості «Сузір’я талантів» з екологічного напряму в номінаціях «Живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво», «Поезія і проза», «Дитяче кіно та телебачення», «Музичне мистецтво», «Танцювальне мистецтво», «Фізкультура і спорт» та «Екологія». У фестивалі взяли участь усі заклади загальної середньої освіти та заклади позашкільної освіти міста. Цікаво, що практично всі класи ЗОШ №2 (директор Гарбовська Л.Г.) та Ліцею №4 (директор Сільвертюк В.А.) брали участь у шкільному етапі. Від цих закладів надійшла найбільша кількість заявок.
В умовах карантину — дистанційно, онлайн, уперше учні підготували мультимедійні презентації та відеоролики, у яких співали, танцювали, читали вірші, демонстрували власні розробки тощо. Допомагали учасникам фестивалю в підготовці матеріалів однокласники, друзі, батьки та педагоги. Усі роботи розміщенні на сайтах закладів та у Фейсбуці. Хотілося б розповісти на загал про всіх активних, творчих учасників.
У номінації «Живопис, графіка, декоративно-ужиткове мистецтво» взяли участь: Хвіст Анастасія, учениця 6 класу Ліцею №1; Лавринович Яна, учениця 8 класу Ліцею №1; 3-Б клас ЗОШ №2 (класний керівник Савчина І.В.); 8-А клас ЗОШ №2 (класний керівник Краснопьорова Р.П.); 2-А клас ЗОШ №3 (класний керівник Заліська О.В.); Шевченко Валерія, учениця 8 класу ЗОШ №3; Колесник Богдана, учениця 8 класу Ліцею №4; Дереженко Софія, учениця 7 класу Ліцею №4; Наталія Боднар, учениця 8 класу ЗОШ №5; Топінко Тетяна, учениця 9 класу ЗОШ №6; Кожемяка Валерія, учениця 4 класу ЗОШ №6; Микалюк Анастасія, учениця 5 класу ЗОШ №7; Шапран Максим, учень 6 класу ЗОШ №8; Якимович Ольга, учениця 7 класу ЗОШ №8; Лукащук Дар’я, учениця 9 класу ЗОШ №9; Ковальчук Олена, учениця 7 класу ЗОШ №9; Анастасія Повх, учениця 8 класу ЗОШ №10; Матвійчук Марина, учениця 8 класу Ліцею №11; Горбатюк Єлизавета, учениця 6 класу Ліцею №11; Храменкова Дар’я, вихованка ЦНТТУМ; Пасічник Богдан, вихованець ЦНТТУМ.
У номінації «Дитяче кіно та телебачення»: 6-В клас Ліцею №1 (класний керівник Лавринович Ю.С.); 6-Б клас ЗОШ №2 (класний керівник Денисова О.В.); 9-Б клас ЗОШ №2 (класний керівник Гайдай Г.В.); команда учнівського самоврядування ЗОШ №3 (керівник Мамчик А.В.); Рада ліцеїстів №4 (керівники Лопатюк О.В., Радчук О.Д.); Андрощук Марія, учениця 11 класу Ліцею №4; Кравченко Марина, учениця 11 класу ЗОШ №5; учні 5 класу ЗОШ №8; Піндюра Олександр, учень 3 класу ЗОШ №8; члени учнівського парламенту Ліцею №11 (керівник Світельська-Дірко С.В.); Горбатюк Єлизавета, учениця 6 класу Ліцею №11.
У номінації «Музичне мистецтво»: Нємєц Даниїл, Олійник Софія, Комендат Юлія, учасники шкільного ансамблю «Варіація» ЗОШ №2 (керівник Фіщук В.М.); Процюк Вероніка, учениця 4 класу Ліцею №4; Чорноус Вікторія, учениця 8 класу ЗОШ №6; Храменкова Анастасія, учениця 6 класу ЗОШ №7; Мартинов Даніїл, учень 1 класу ЗОШ №8; Васильчук Наталія, учениця 10 класу ЗОШ №9; Опанасюк Микита, учень 10 класу ЗОШ №9; Лук’янець Іван, Міськов Каріна, Драч Віталіна, Дмитренко Матвій, Курин Владислава, Усова Аліна, Бриковець Владислав, Бонковська Анна, Горбонос Марія, Касьяненко Марія, Король Анастасія, Андрієвич Кіріл, Назаренко Марія, учні 3-4-х класів ЗОШ №10 (керівник Дмитренко Т.О.); Обухова Марія, учениця 7 класу Ліцею №11; Горбатюк Софія, учениця 2 класу Ліцею №11.
У номінації «Поезія, проза»: Шевчук Анна, учениця 4 класу ЗОШ №3; Панькін Михайло, учень 4 класу ЗОШ №3; Горобей Катерина, учениця 10 класу Ліцею №4; Осипчук Катерина, учениця 8 класу Ліцею №4; Пашинська Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №5; Кожемяка Владислав, учень 5 класу ЗОШ №6; Гопанчук Вероніка, Переходько Аліна, Наумчук Віталій, Адерейко Анна, учні ЗОШ №7; Гальчук Валерія, учениця 5 класу ЗОШ №8; Гальчук Вікторія, учениця 2 класу ЗОШ №8; Бойко Анна, Осіпова Валерія, Липська Яна, Орлова Олександра, Опанасюк Вікторія, Ничипорук Сніжана, Хмільовська Світлана, учні ЗОШ №10; Богачук Вероніка, учениця 7 класу Ліцею №11; Баликіна Тетяна, учениця 7 класу Ліцею №11.
У номінації «Танцювальне мистецтво»: Машковська Марія, учениця 6 класу Ліцею №1; Скаковська Вікторія, учениця 9 класу Ліцею №4; Козачук Аліна, Мельничук Карина, Іванюк Софія, учасниці колективу «Top-Dance» Ліцею №4; Розум Кароліна, учениця 5 класу ЗОШ №9; старша група шкільного хореографічного ансамблю «Лілея» ЗОШ №9; Котвицька Анастасія, учениця 7 класу Ліцею №11; група учнів 10 класу Ліцею №11.
У номінації «Екологія»: учні 1-А класу ЗОШ №2 (класний керівник Лугина А.О.); учні 1-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Піголь І.О.); учні 2-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Сломінська А.В.); учні 3-А класу ЗОШ №2 (класний керівник Мойсук Н.О.); учні 4-А класу ЗОШ №2 (класний керівник Степанюк Т.М.); учні 4-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Гончарук Н.О.); учні 5-А класу ЗОШ №2 (класний керівник Босс О.О.); учні 5-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Окрепка М.М.); учні 6-В класу ЗОШ №2 (Коржиневська А.В.); учні 7-А класу ЗОШ №2 (класний керівник Колосович Л.І.); учні 7-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Корнійчук Л.В.); учні 7-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Сукач Н.В.); учні 11 класу ЗОШ №2 (класний керівник Сидорчук О.В.); Гарбовська Ірина, учениця 11 класу ЗОШ №3; Шевченко Валерія, учениця 8 класу ЗОШ №3; Маслова Ксенія, учениця 3 класу Ліцею №4; Соломонюк Тіна, учениця 6 класу Ліцею №4; Шнайдер Марія, учениця 6 класу Ліцею №4; Данильчук Анастасія, учениця 6 класу Ліцею №4; Матвійчук Ілля, учень 10 класу Ліцею №4; Єзерська Владислава, учениця 8 класу Ліцею №4; Ходаківська Діана, Губленко Анна-Марія, Сірук Дмитро та учні 11-А класу Ліцею №4 (класний керівник Гордієн-
ко А.В.); Денисовець Софія, учениця 2 класу Ліцею №4; Коломійчук Вікторія, учениця 4 класу Ліцею №4; Сеїдова Ельміра, учениця 4 класу Ліцею №4; Кумчак Евеліна, учениця 4 класу Ліцею №4; Нечкіна Дарина, учениця 2 класу Ліцею №4; Гапонюк Яна, учениця 1 класу Ліцею №4; Ставський Андрій, учень 8 класу Ліцею №4; Шлапак Крістіна, учениця 11 класу Ліцею №4; Березюк Аліса, учениця 6 класу Ліцею №4; Орехова Олександра, учениця 9 класу ЗОШ №6; Соловей Златослава, учениця 1 класу ЗОШ №8; Шапран Анастасія, учениця 1 класу ЗОШ №8; Ільчук Денис, учень 4 класу ЗОШ №8; Зеленкова Єлизавета, учениця 5 класу ЗОШ №9; Лісота Олег, учень 7 класу ЗОШ №9; Айвазьянц Валерія, вихованка ПДМ.
У номінації «Фізкультура і спорт»: Хвіст Анастасія, учениця 6 класу Ліцею №1; учні 8-Б класу ЗОШ №2 (класний керівник Кравчук Т.М.); учні 11-го класу ЗОШ №2 (класний керівник Сидорчук О.В.); Телець Владислав, учень 3 класу Ліцею №4; Дударчук Катерина, учениця 7 класу Ліцею №4; Сугак Антон і Єгор, учні Ліцею №11; Гвоздік Олександра, вихованка відділення пауерліфтингу ДЮКФП; Скороход Володимир, вихованець відділення футболу ДЮКФП.
Управління освіти і науки висловлює подяку всім учасникам онлайн-фестивалю «Сузір’я талантів», педагогам та батькам, які допомагали в підготовці дистанційних виступів. За результатами номінанти нагороджені дипломами управління освіти і науки міської ради, а кращі відеоролики будуть пропонуватися до показу на місцевому телебаченні.

Т.БАЛАУШКО, головний спеціаліст управління освіти і науки

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,