www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Із засідання штабу (COVID-19)

15 Травня 2020 | Оприлюднив: | 33 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

8 травня відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19. Керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник міського голови Сергій Колотов ознайомив членів штабу із змінами, оприлюдненими в постанові Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. №343, які з 11 травня також діють на території Новоград-Волинської міської ОТГ. Відтак, дозволено:

 • прогулянки в парках, скверах, зонах відпочинку, лісопаркових та прибережних зонах;
 • на дитячих та спортивних майданчиках на вулиці;
 • діяльність закладів громадського харчування на винос (за умови, що об’єкт є оператором ринку харчових продуктів);
 • літні майданчики просто неба в закладах громадського харчування;
 • торгівля непродовольчими товарами в магазинах (зокрема тих, що розташовані в ТРЦ);
 • діяльність музеїв, музеїв просто неба та історико-культурних заповідників (прийом відвідувачів — за рішенням власника);
 • стоматології;
 • салони краси та перукарні;
 • заклади побутового обслуговування;
 • тренування спортсменів національних збірних команд;
 • діяльність адвокатів, нотаріусів, аудиторів, психологів;
 • діяльність підприємств, які працюють у галузі засобів масової інформації: зокрема робота журналістів в органах влади;
 • здійснення кіно- та відеозйомок, репетицій у театрах, цирках, концертних організаціях, художніх (мистецьких) колективах (до 50 осіб та без глядачів).

Робота відповідних закладів дозволена винятково за умов дотримання таких вимог: соціальне дистанціювання, масковий режим, регулярна дезінфекція та дотримання протиепідемічних заходів.
На державному та відповідно на місцевих рівнях забороненими залишаються: фудкорти та зони розваг у ТРЦ; кінотеатри й театри; метрополітен; громадський транспорт без спецпропусків; приміський, міський, внутрішньообласний, міжобласний транспорт; регулярне залізничне та авіасполучення; спортзали, фітнес-центри; університети, школи, дитячі садочки; проведення масових заходів; переміщення групами більше, ніж 2 особи (окрім супроводу дітей); перебування в громадських місцях без вдягнутих маски чи респіратора; перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу дорослих; перебування на вулиці без документів, що посвідчують особу; самовільно залишати місця обсервації/самоізоляції.
Також під час засідання було обговорено питання щодо роботи місцевих продовольчих ринків в умовах карантину. За повідомленням керівництва ринку «Урожай», найближчим часом торгівля там здійснюватися не буде, оскільки немає можливості забезпечити дотримання санітарних та протиепідемічних вимог, відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря України від 27 квітня 2020 року №14. Два інші ринки — «Привоз» ТОВ «Тандем» та КТП «Міський ринок» — відновили торгівлю з 4 травня.
Керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник міського голови Сергій Колотов наголосив, що неконтрольовану (стихійну) торгівлю на прилеглій до промислових ринків територій заборонено. Зокрема, на вулиці Юрія Глухова поблизу прилеглої території кооперативного ринку «Урожай» та на вулиці Шолом-Алейхема біля ринку «Привоз» ТОВ «Тандем». Тож у центрі міста вулицю Шолом-Алейхема пропонується відкрити для проїзду, а на вулиці Юрія Яновського торгівлю дозволити.
Участь в обговоренні цього питання взяли місцеві підприємці, які реалізовують овочево-плодову продукцію на ринку «Привоз» ТОВ «Тандем». Для прийняття остаточного рішення це питання довивчається.
Зазначимо, що цього ж дня відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, рішенням якої термін дії карантину на території Новоград-Волинської міської ОТГ продовжено до 22 травня із урахуванням пом’якшень, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 4 травня 2020 р. №343.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,