www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відбулася робоча зустріч щодо забезпечення засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО»

19 Червня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Безперебійна робота медичної галузі, її належне забезпечення та вирішення нагальних проблем знаходиться на постійному контролі міської влади. Зокрема, 15 червня проведено робочу зустріч щодо забезпечення засобами індивідуального захисту та медичним обладнанням КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО». На ці цілі, зважаючи на пандемію коронавірусу, з міського бюджету наприкінці лютого було виділено 1000000 грн.
Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак, голова постійної комісії міської ради з питань міського бюджету та комунальної власності Ігор Юшманов та заступник голови постійної комісії міської ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту Костянтин Шнайдер відвідали відділення анестезіології та інтенсивної терапії, де нещодавно було встановлено нове медичне обладнання — апарат штучної вентиляції легень експерт-класу «HAMILTON-С1» виробництва Швейцарії. Медичне обладнання вартістю 658870 грн придбано, згідно з чинним законодавством, після проведення тендерних процедур. Встановлений на початку червня апарат ШВЛ у цей час уже виконує свою головну функцію — порятунок людських життів.
Як повідомив головний лікар КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» Василь Борис, наразі в медичній установі є 16 апаратів ШВЛ, із них 3 — експерт-класу та 3 — середнього класу.
Також за кошти міського бюджету, що виділені на заходи щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною інфекцією COVID–19, було придбано пульсоксиметри, шприцові насоси, шафу для кисневої станції, засоби індивідуалього захисту медичного персоналу та засоби для дезінфекції.
Під час робочої зустрічі також йшлося про необхідність завершення капітального ремонту в окремих приміщеннях відділення анестезіології та інтенсивної терапії лікувального корпусу комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайТМО».

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,