www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


За додаткове виконання дезінфекції в дитячих садочках помічникам вихователів здійснюється доплата

26 Червня 2020 | Оприлюднив: | 7 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

За ініціативи заступника міського голови Оксани Гвозденко, на час карантину помічникам вихователів у ДНЗ здійснюватиметься доплата в розмірі 10% за роботу з дезінфікувальними засобами.
Дотримання санітарно-епідеміологічних вимог, які запроваджені в умовах адаптивного карантину, перебуває на контролі відповідальних посадових осіб.
Помічники вихователів, відповідно до графіків, проводять дезінфекцію поверхонь та кварцування приміщень, також кожні 2 години дезінфікуються дитячі іграшки. При вході до закладів та всередині встановлені антисептики для рук, наявні одноразові паперові рушники, вилучені м’які іграшки та килими, виховательки протягом дня знаходяться в масках, вихованці в групах перебувають з урахуванням дотримання дистанції.
Чітке виконання розробленої інструкції (Регламенту) із зазначеними вимогами дотримання в закладах протиепідемічних заходів є вкрай важливим та систематично перевіряється членами робочої групи.
Дякуємо управлінню освіти і науки міської ради та працівникам дошкільних навчальних закладів за добросовісне та відповідальне ставлення до здоров’я дітей.

Олена ОБУХ, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,