www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Із засідання штабу (COVID-19)

26 Червня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня. Як зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, на основі оцінки епідемічної ситуації в регіонах рішення про посилення чи послаблення обмежувальних заходів і надалі ухвалюватимуть регіональні комісії ТЕБ і НС.
19 червня в Новоград-Волинській міській раді відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, яке провів керівник робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, перший заступник міського голови Сергій Колотов.
Протягом останніх двох тижнів в Україні та, зокрема, у Житомирській області, спостерігається зростання показників захворюваності на коронавірусну інфекцію. Новоград-Волинщина займає 10-ту позицію в області за кількістю випадків COVID-19. До п’ятірки з найбільшою кількістю випадків входять: м. Житомир, Житомирський, Коростенський, Любарський та Бердичівський райони. Про це під час засідання штабу зазначив начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак.
Далі обговорили питання щодо створення безпечних умов у пунктах проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук повідомила, що в місті підготовлено 5 пунктів для проведення тестування із 6-ти предметів. Тестування ще з трьох предметів охочі проходитимуть у Житомирі. Для пунктів проведення тестування із гуманітарного фонду отримано дезінфікувальні засоби для обробки рук, маски індивідуального захисту, захисні щитки, халати та пірометри. На кожному пункті тестування перебуватиме по три медичні працівники.
Було проінформовано про дотримання вимог МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України в дошкільних закладах освіти й закладах фізичної культури та спорту міста.
Враховуючи виникнення в соціальних мережах запитів від громадян щодо роботи атракціонів на території міського Парку культури та відпочинку, дозвіл на відновлення діяльності яких було надано з 13 червня, вирішили заслухати інформацію про стан дотримання протиепідемічних заходів при роботі атракціонів.
Фахівці Держпродспоживслужби здійснили відповідну перевірку. Як зазначила начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Валентина Кащук, грубих порушень виявлено не було. Вирішено заборонити продаж попкорну, рекомендовано розмістити біля атракціонів графіки санітарної обробки поверхонь, а також звертатися до батьків, які приводять на атракціони дітей, дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції.
Враховуючи колективне звернення від батьків, діти яких потребують термінової реабілітації (лікувальних масажів та фізкультури), надано дозвіл на відновлення роботи в цьому напрямку Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю. Зазначені послуги надаватимуться після перевірки дотримання санітарно-епідемічних вимог та відповідного погодження Держпродспоживслужби.
Для забезпечення протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, до закінчення дії адаптивного карантину (31 липня) продовжено заборону на надання послуг для населення дільницею «Лазня» комунального підприємства міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго». Повторно це питання буде розглянуто при переході на черговий етап послаблення карантину від Уряду.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,