www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Ситуацію, яка склалася на полігоні ТПВ, обговорено на нараді з представниками правоохоронних органів

24 Липня 2020 | Оприлюднив: | 20 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Наприкінці квітня 2020 року проблема львівського сміття стала актуальною і для новоград-волинців. Топ-темою місцевих ЗМІ та соцмереж неодноразово була резонансна подія щодо виявлення в середмісті Новограда-Волинського, на території колишнього м’ясокомбінату (вул.Борисова, 4), великої кількості твердих побутових відходів з ознаками походження з м.Львова.
Із того часу, попри вжиті заходи міською владою, правоохоронцями, місцевими активістами, комунальниками, проблема не лише не вирішилася, а й набирає обертів і знову стоятиме на порядку денному пленарного засідання чергової сесії міської ради.
21 липня виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко провела нараду з представниками правоохоронних органів, головною метою якої стало узгодження дій усіх присутніх щодо вирішення проблеми, яка склалася на полігоні ТПВ. «Готова до радикальних заходів, звертатися безпосередньо до найвищого державного керівництва, аби зрушити проблему з місця і покласти край беззаконню», — наголосила Олена Пономаренко.
Проблемні питання були обговорені із т.в.о. начальника Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП в Житомирській області Андрієм Гнатенко, мого заступником Іваном Запоточним, оперуповноваженим Новоград-Волинського міжрайвідділу управління СБУ в Житомирській області Степаном Василюком за участі першого заступника міського голови Сергія Колотова, начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Олександра Богданчука, в.о. директора КП «Шляхрембуд» Василя Остапчука та голови Новоград-Волинської районної державної адміністрації Сергія Литвинчука. Також на зібрання прибули представники ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ», які орендують земельну ділянку на території колишнього м’ясокомбінату, і, власне, вивозять наявне там сміття на міський полігон ТПВ.
Під час наради всі присутні мали змогу висловити власне бачення щодо шляхів вирішення «сміттєвої проблеми». Зокрема, представники правоохоронних органів повідомили, що неодноразово здійснювали виїзди безпосередньо на полігон ТПВ із приводу повідомлень про несанкціоноване завезення сміття. Проте були виклики й з іншої сторони — від ТОВ «ТРЕЙД ЛОГІСТ ІНВЕСТ», які скаржилися на перешкоджання виконанню умов нині діючого договору, розірвати який має повноваження лише суд.
Голова РДА Сергій Литвинчук зазначив, що поки триватиме судова тяганина, усе ж потрібно приймати принципове рішення, аби не погіршувати і без того небезпечну екологічну проблему навколо полігону ТПВ на землях Чижівської сільської ОТГ.
Представники УЖКГЕ та КВ міської ради наголошували на тому, що виконати умови договору немає можливості, оскільки він був укладений КП «Шляхрембуд» без урахування наявних потужностей міського полігону ТПВ. Наразі він переповнений, використані майже всі резерви, тому до відкриття другої черги полігону приймати сміття немає можливості.
Неодноразово під час наради наголошувалося на тому, що шляхів вирішення проблеми, яка склалася, є два: або принципово не допускати львівське сміття на полігон, виконуючи протокольне рішення позачергової сесії міської ради; або йти на компроміс, шукаючи можливість задовольнити вимоги обох сторін.
За результатами наради, це питання винесено на розгляд пленарного засідання чергової сесії міської ради 23 липня.

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,