www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відбулася обласна селекторна відеонарада

24 Липня 2020 | Оприлюднив: | 8 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

16 липня голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко провів селекторну відеонараду щодо забезпечення життєдіяльності основних галузей в області. Участь у відеонараді взяли виконувач обов’язків міського голови Оксана Гвозденко, перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник начальника фінансового управління міської ради Валентина Іваненко, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, начальник відділу культури і туризму міської ради Лариса Заєць та заступник начальника управління ЖКГЕ та КВ міської ради Любов Кучерявенко.
Зокрема, Новоград-Волинську міську ОТГ було відзначено серед кращих щодо підготовки галузі житлово-комунального господарства до нового опалювального сезону. На офіційному сайті міської ради вже розміщено проект рішення виконавчого комітету щодо перегляду тарифу на теплову енергію, яким передбачено його зменшення на 12%; житловий фонд та бюджетні установи на 100% оснащені засобами обліку теплової енергії; у ході підготовки до нового опалювального сезону замінено 1,46 км теплових мереж і роботи в цьому напрямку продовжуються; наразі котельні КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» на 80% підготовлено до нового сезону.
Крім того, розглядалося питання ремонту доріг. Зокрема, за рахунок коштів обласного бюджету, у співфінансуванні з бюджетом міської ОТГ, у Новограді-Волинському розпочато капітальний ремонт вулиць Соборності та Надслучанської, а також доріг площі Лесі Українки.
У зв’язку з реформою інтернатних закладів освіти, в області гостро стоїть питання щодо розбудови мережі дитячих будинків сімейного типу, прийомних та патронатних сімей. Новоград-Волинська міська ОТГ у цьому напрямку має позитивні напрацювання. У місті створено один ДБСТ, де є можливість при потребі забезпечити влаштування ще двох дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
У Новоград-Волинській міській ОТГ забезпечується системне надання якісних соціальних послуг. Під соціальним супроводом центру соціальних служб перебуває 134 родини.
Під час селекторної відеонаради значну увагу було приділено обговоренню питань галузі освіти. По області недостатність коштів на заробітну плату освітянам складає 19,6 млн грн. Новоград-Волинська міська ОТГ у повному обсязі забезпечена фінансовим ресурсом на заробітну плату освітянам, у тому числі, як і в попередні 4 роки, буде виплачено кошти, згідно з 57 статтею.
У багатьох ОТГ області існує потреба у відкритті додаткових груп у закладах дошкільної освіти та відкритті нових ДНЗ. Наявна мережа ДНЗ міської ОТГ повністю забезпечує потребу містян в охопленні дітей дошкільною освітою. Цього року дошкільні навчальні заклади відвідує на 200 дітей менше, ніж минулого року.
У Новоград-Волинській міській ОТГ здійснюються ремонтні роботи в закладах загальної середньої освіти, дошкільних та позашкільних навчальних закладах, виділяються кошти на оновлення матеріально-технічної бази.
Також під час селекторної наради йшлося про те, що деякі райдержадміністрації області не забезпечені достатнім фондом оплати праці працівників управлінь праці та соціального захисту населення. У місті така проблема відсутня, міською владою приділяється належна увага галузі соціального захисту.

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,