www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


На Хмельниччині відбулася презентація книги «Величні сподвижниці України», присвяченої 150-й річниці від дня народження Лесі Українки

24 Липня 2020 | Оприлюднив: | 12 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Величні сподвижниці України» — під такою назвою вийшла у світ книга, присвячена 150-й річниці від дня народження Лесі Українки, яка на своїх більш як 400 сторінках зібрала наукові праці, численні розвідки народознавців, лесезнавців, митців-винахідників, а також матеріали історико-краєзнавчих конференцій, тематичних вечорів, творчих зустрічей, поезію та фотоілюстрації.
Це видання — результат титанічної праці відомої мисткині, палкої шанувальниці творчості Лесі Українки Світлани Лелях-Бегутової, яка цьогоріч відзначає 50-ту річницю своєї творчої діяльності. Видання стало можливим завдяки спільній творчій роботі редакційної колегії на чолі з депутатом Нетішинської міської ради, громадським діячем Олександром Степанюком, до складу якої увійшли представники літературно-мистецьких об’єднань, письменники, громадські активісти, журналісти, діячі культури та мистецтв.
Праця спрямована на формування духовних цінностей та цілісності підростаючого молодого покоління і розрахована на широке коло читачів.
Презентація книги відбулася 17 липня в с.Старому Кривині, що на Хмельниччині, куди завітала й делегація міста Новограда-Волинського в складі заслуженого працівника культури України, завідувачки Літературно-меморіальним музеєм Лесі Українки Віри Римської, директорки Новоград-Волинського міського Палацу культури імені Лесі Українки Ірини Антипчук та директорки Новоград-Волинського Краєзнавчого музею Олени Жовтюк.
Від імені міської влади та громади Новоград-Волинської міської ОТГ висловили щиру вдячність Світлані Лелях-Бегутовій за її особистий внесок у збереження та пропагування життєвого шляху та творчості нашої землячки. «Ми щиро вдячні, що пліч-о-пліч із новоград-волинцями в намірах належного вшанування пам’яті Лесі Українки Ви — щирий патріот України, Українська Мадонна, талановита мисткиня-винахідниця, самовіддана поціновувачка творчості геніальної поетеси, — йдеться в привітальному листі. — Видання ще однієї творчої праці — наукової, літературно-художньої, публіцистичної книги, присвяченої ювілейній даті, стало ще одним свідченням небайдужості та відданості».
Світлана Лелях-Бегутова — непересічна особистість сучасності. Вона — подільський художник-винахідник єдиної в Україні крапкової графіки на кольоровому металі, що зареєстрований Державною службою інтелектуальної власності України, архітектор, скульптор. Разом із тим, вона — громадський діяч, поет та публіцист, лауреат премії імені Лесі Українки Житомирського обласного відділення Українського фонду культури. Серед багатьох книг, упорядкованих та виданих Світланою Мефодіївною, — «Дві долі — одна філософія життя», яка була презентована в Новограді-Волинському у 2019 році. Авторка проживає в місті Нетішині Хмельницької області.
Під час творчого вечора Світлана Мефодіївна подякувала всім причетним до виходу у світ ще однієї її творчої роботи, висловила сподівання, що співпрацю між творчою інтелігенцією двох міст — Нетішина і Новограда-Волинського — буде продовжено і надалі, а також оголосила про перші напрацювання над її новою книгою.
Із побажаннями невичерпного джерела творчості, нових ідей та мистецьких звершень під час презентації виступили представники творчої інтелігенції, меценати, друзі та родина Світлани Лелях-Бегутової, також лунали пісні.

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,