www.zvyagel.com.ua








Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вам самотньо? Допоможе «Мій телефонний друг»

07 Серпня 2020 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Мій телефонний друг»: в Україні стартував всеукраїнський проект дружньої підтримки та інформування людей, які опинилися на самоті.


У відповідь на наслідки COVID-19 в Україні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та «Українська Волонтерська Служба» (УВС) запустили проект «Мій телефонний друг», щоб підтримати людей, які опинилися на самоті. Волонтери проекту, здебільшого молодь, телефонуватимуть самотнім людям літнього віку, людям із інвалідністю або багатодітним батькам, щоб поділитися корисною інформацією та підтримати в нелегкій ситуації.
Пандемія COVID-19 не лише висвітлила проблему самотності, а й загострила її. Виходити на вулицю та зустрічатися зі знайомими — досі ризиковано для багатьох людей, адже, попри пом’якшення карантинних заходів, COVID-19 не зник та становить загрозу. «Мій телефонний друг» кидає виклик зростаючій самотності та надає молодим людям ще одну можливість долучитися до боротьби з наслідками пандемії. Кожен і кожна може стати співрозмовником, якого людям іноді вкрай не вистачає, та джерелом перевіреної інформації про коронавірус і шляхи захисту від інфікування.
«Подолати самотність та стати ближчими в період, який вимагає дистанціювання, — це справді безпрецедентний виклик, з яким наодинці не впорається жодна організація. Саме тому ми звертаємося за допомогою до української молоді. Ми сподіваємося, що цей проект стане однією з ефективних відповідей на наслідки COVID-19 та покладе початок успішній традиції телефонного волонтерства в Україні», — зазначила голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Лотта Сильвандер.
«Телефонне волонтерство виконує два завдання: індивідуальне та суспільне. З одного боку, «Мій телефонний друг» покликаний покращити життя конкретних людей, які завдяки спілкуванню відчуватимуть причетність, отримуватимуть інформацію не тільки «з телевізора» та легше проживатимуть кризові періоди. Водночас телефонне волонтерство є інструментом підвищення соціальної довіри, а також руйнування стереотипів. Наприклад, про те, що незнайомці не готові допомагати безкорисливо», — розповідає координаторка проекту Анна Бондаренко.
Український проект за основу для своєї діяльності взяв успішний міжнародний досвід. Схожа ініціатива у Великій Британії вже зібрала 250 тисяч волонтерів, які підтримують людей віком 60+, котрі почуваються самотніми під час карантину.
Якщо вам або близькій вам людині може бути цікавим регулярне спілкування телефоном з молодою людиною, яка поділиться корисною інформацією або просто складе компанію, зверніться на «гарячу лінію» за номером: 0 800 202 147 (з понеділка по п’ятницю, з 12:00 до 20:00).
Щоб стати телефонним волонтером в Україні, потрібно зареєструватися на платформі «Мій телефонний друг» та ознайомитися з інформацією і порадами від експертів проекту.
Партнерами проекту «Мій телефонний друг» уже стали Міністерство молоді та спорту, cоціальні служби, молодіжний рух U-Report та багато інших організацій.
Проект реалізовано в межах національної кампанії солідарності ЮНІСЕФ та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Поліна ГОЧ, менеджерка проекту по роботі зі ЗМІ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,