www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


До уваги землевласників та землекористувачів земельних ділянок!

07 Серпня 2020 | Оприлюднив: | 22 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Шановні жителі міста, керівники підприємств, установ, організацій різних форм власності! З метою забезпечення санітарного та естетичного стану міста, просимо утримувати в чистоті та порядку земельні ділянки, що знаходяться у вашій приватній власності або користуванні, та прилеглі до них території.
Нагадуємо, що, відповідно до Правил благоустрою території міста Новограда-Волинського:

  • підприємства (приватні підприємці), установи, організації забезпечують благоустрій та утримання в належному стані земельних ділянок, наданих їм на праві власності чи користування;
  • на територіях ділянок, відведених під будівництво, та прилеглих територіях відповідальність за збереження зелених насаджень і належний догляд за ними, а також знищення бур’янів покладається на керівників підприємств, установ, організацій та громадян, яким земельні ділянки відведені із вказаною метою;
  • власник або користувач присадибної ділянки здійснює благоустрій цієї ділянки та утримує в належному стані (прибирання від сміття, косіння) прилеглу територію.

Прилегла територія — це територія, що прилягає до виробничої території, території землеволодінь суб’єктів господарювання по всьому периметру (зі сторони вулиць до проїжджої частини включно бордюр і 1 м за ним (на дорогах із м’яким покриттям — до осьової лінії), а з інших сторін — на відстані 10 м для індивідуальних житлових будинків та 20 м — для інших будівель від межі землеволодіння) для її благоустрою та утримання в чистоті і порядку.
Звертаємо вашу увагу, що порушення у сфері благоустрою тягнуть за собою накладання штрафів на громадян у сумі від 340 грн до 1360 грн, на посадових осіб та громадян-суб’єктів господарської діяльності — від 850 грн до 1700 грн.
Будьмо відповідальними! Адже наше місто — наш дім і всі ми хочемо бачити його чистим, охайним та затишним. А це багато в чому залежить від кожного з нас.
При виявлення порушень у сфері благоустрою просимо звертатися в інспекцію благоустрою за тел.: 3-01-90.

Відділ благоустрою УЖКГЕ та КВ міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,