www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Вітання 36/2020

04 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 155 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

70 років для справжнього чоловіка — це не просто ювілей. Це — період, коли друзі та знайомі вже не бажають розвитку і вдосконалення, коли діти виросли і все в житті налагоджено. Це — період, коли про людину говорять її вчинки та слова, її життєвий шлях. Сьогодні вся родина та друзі вітають бойового офіцера, героя Олександра Миколайовича ШАЛАВІНА

з Днем його народження. З глибокою шаною, вдячністю та повагою за всі героїчні вчинки, які мають місце у Вашому минулому, за Ваші мудрі поради та правильні рішення, за Ваше добре та щире серце. За плечима багато пройдених доріг. Але пам’ятайте, що попереду — їх не менше. Хочемо побажати Вам тільки приємних та гарних вражень, щасливих миттєвостей життя та відчуття гармонії зі світом, щоб поруч завжди були вірні друзі, які допоможуть і підтримають у будь-яку хвилину, а рідні і близькі будуть щасливими.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, МАМУЛЮ!

Тобі знову 25!
Ти — гордість міста і моя особиста гордість! Моя підтримка та мій критик, мій Янгол-охоронець та мій цензор. Ти — мій Всесвіт! Я частинка тебе. І як часто мені говорять, що я на тебе схожа))) Пишаюся цим і намагаюся відповідати твоїм високим стандартам!
Зі святом, Людмило Петрівно! Люблю тебе!

Твоя донечка

6 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПІДПРИЄМЦЯ

Шановні підприємці! Вітаю вас із професійним святом!
Бути підприємцем — це особлива праця, де успіх залежить від власних сил, ініціативності та енергійності. Ви є важливою рушійною силою економіки. Створення нових робочих місць, наповнення бюджету, забезпечення населення необхідними товарами й послугами, благодійна діяльність та меценатство — усе це складові вашої участі в розвитку міської ОТГ.
Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом. Зичу вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, процвітання бізнесу та стабільності. Добра й благополуччя вам і вашим родинам!

Олена ПОНОМАРЕНКО, тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради

 

7 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ВІЙСЬКОВОЇ РОЗВІДКИ УКРАЇНИ

Шановні воїни-розвідники, ветерани військової розвідки!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Дня військової розвідки.
Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, надважливою є своєчасна і точна інформація розвідки в справі захисту національних інтересів нашої держави. Про подвиги «бійців невидимого фронту» часто ніхто не знає, адже ви працюєте таємно, піддаючи своє життя відвертій небезпеці, проте ваш внесок у справі наближення миру є неоціненним.
Щиро вітаю всіх, хто пов’язав своє життя і діяльність із вирішенням непростих завдань. Здоров’я вам та успіхів!
Незламної волі в подоланні труднощів військової служби, звершення всіх мрій та бажань, а вашим сім’ям — миру та достатку.

Олена ПОНОМАРЕНКО, тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради

 

Щиро вітаємо з Днем народження ветеранів Великої Вітчизняної війни, афганської війни, учасників бойових дій і активістів ветеранської роботи:

Клавдію Костянтинівну ГАНЧЕНКО — 08.09.1929 р.н.
Марію Федорівну ГОРЕВИЧ — 09.09.1925 р.н.
Любов Костянтинівну ГОПАНЧУК — 09.09.1931 р.н.
Олександра Васильовича КОВАЛЬЦЯ — 05.09.1963 р.н.
Антона Макаровича СПІДЧУКА — 05.09.1939 р.н.
Бориса Олексійовича САВИЦЬКОГО — 06.09.1935 р.н.
Володимира Петровича СЕМЕНЧУКА — 06.09.1956 р.н.
Евальда Генріковича КІНЕРТА — 10.09.1941 р.н.
Анатолія Адамовича ШЕВЧУКА — 10.09.1963 р.н.

В.ПАРФЬОНОВ, голова міської організації ветеранів
Ю.ШЕВЧУК, голова Спілки ветеранів афганської війни
редакція газети «Звягель»

 

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,