www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Адаптивний карантин на території Новоград-Волинської міської ОТГ продовжено до 31 жовтня

04 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 21 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

28 серпня під головуванням тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко відбулося спільне засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням на території Новоград-Волинської міської ОТГ гострої респіраторної хвороби COVID-19.
Як зазначила Олена Пономаренко, на засіданні 26 серпня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про продовження в Україні адаптивного карантину до 31 жовтня. У зв’язку з різким зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби, також посилюються обмежувальні заходи на території регіонів.
На підставі оцінки епідемічних показників Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокольне рішення від 27 серпня 2020 року №26), місто Новоград-Волинський із 00:00 години 31 серпня віднесено до «жовтого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Отож на території міста, відповідно до «зеленого» та «жовтого» рівнів, заборонено:

 • перебування в громадських будівлях та громадському транспорті без масок;
 • перевезення пасажирів у кількості більшій, ніж кількість сидячих місць;
 • проведення масових заходів із розрахунку більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
 • проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності;
 • проведення дискотек;
 • роботу розважальних закладів (нічних клубів);
 • діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);
 • роботу після 24 до 7 години суб'єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійснення адресної доставки замовлень та замовлень на винос.

Зазначимо, що в Житомирській області місто Коростень, Житомирський та Коростенський райони віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
Також було проінформовано, що в період із 21 по 27 серпня фахівцями Новоград-Волинського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області проведено перевірок підконтрольних об’єктів: планово — 1 (стоматологічний кабінет) та позапланово — 12 (10 — агропродовольчі ринки, 2 — магазини продовольчих товарів) на предмет дотримання карантинних заходів.
У складі мобільної групи за поточний тиждень комісійно обстежено 56 об’єктів різних форм власності (продовольчі та непродовольчі заклади роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування). Виявлені порушення на 8 об’єктах (1 продовольчий та 7 непродовольчих закладів роздрібної торгівлі), винесене попередження 8 власникам закладів.
Протягом тижня у складі комісій обстежено 11 закладів загальної середньої освіти на предмет готовності до нового навчального року в умовах адаптивного карантину. Як зазначив начальник Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Коваль, за результатами перевірок встановлено, що заклади забезпечені засобами індивідуального захисту, контейнерами для їх збору та утилізації, паперовими рушниками та електросушками, рідким милом, антисептиками та дезінфекційними засобами, безконтактними термометрами.
Начальник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук повідомила, що 19 серпня відбулася пресконференція щодо особливостей організації 2020-2021 навчального року, також управлінням освіти і науки міської ради розроблено регламент організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину, який затверджено комісією ТЕБ та НС.
Тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко зауважила, що від того, як батьки налаштують своїх дітей щодо дотримання протиепідемічних заходів, значною мірою залежатиме їх безпека та здоров’я.
У зв'язку із зростанням кількості випадків коронавірусної хвороби та початком нового навчального року, увагу було акцентовано на посиленні роботи в цьому напрямку, зокрема серед батьків та дітей шкільного віку.
А також було наголошено на:

 • посиленні інформування щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину: носіння масок, соціальної дистанції та здійснення визначених засобів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті;
 • посиленні заходів стосовно нагляду за особами, які спілкувалися з хворим, роз’єднання контактних осіб, організації екстреної профілактики серед осіб, що, ймовірно, могли бути інфіковані, організації поточної та заключної дезінфекції в епідемічних осередках, санітарно-просвітницької роботи з населенням;
 • забезпеченні контролю за дотриманням режиму самоізоляції хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19, які лікуються вдома.

Крім того, було підтримане рішення про відновлення з 4 вересня роботи дільниці «Лазня» КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».
Шановні жителі Новоград-Волинської міської ОТГ!
Нагадуємо: аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки; носіть захисну маску в громадських місцях; уникайте великого скупчення людей; дотримуйтеся соціальної дистанції.
Не нехтуйте правилами, будьте свідомими та обережними! Бережіть себе!

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,