www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У Новограді-Волинському обговорили проблемні питання регіону з керівництвом області

04 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 29 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, фактів бездіяльності правоохоронців районного рівня, стало метою виїзної наради голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка та керівників обласних правоохоронних і силових структур із громадськістю та ЗМІ Новоград-Волинщини, Ємільчинського та Баранівського районів.
Участь у зустрічі, яка відбулася 28 серпня у Новограді-Волинському, взяли тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко та заступник міського голови Оксана Гвозденко.
Олена Пономаренко озвучила наболілу для громади проблему несанкціонованого завезення сміття з м.Львова. «Питання серйозне, і його можливо вирішити лише спільно з правоохоронними органами. Є підприємці, які цілеспрямовано роблять бізнес, завозячи львівське сміття, у тому числі — на територію колишнього м’ясокомбінату. І моя принципова позиція, щоб понесли відповідальність усі причетні», — зазначила Олена Пономаренко.
Начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник у відповідь повідомив, що проблема актуальна не лише для Новограда-Волинського. «На сьогодні відкрито два кримінальні провадження, триває слідство і буде результат. Питання знаходиться під контролем і надалі продовжуватимемо відповідну роботу. Якщо не зможемо побороти, то будемо в ручному режимі контролювати», — зауважив Юрій Олійник.
Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко порадив міській владі мобілізувати громадськість на судове засідання щодо розірвання договору з приватними підприємцями, які завозять львівське сміття, аби думка громади була почута. «Якщо потрібно, приїду і я», — наголосив Віталій Бунечко.
Заступник міського голови Оксана Гвозденко звернулася до керівництва області з проханням сприяти в прийнятті законопроєкту 2458 щодо врегулювання окремих питань у сфері надання житлово-комунальних послуг, яким передбачено укладання публічних договорів підприємствами теплопостачання. Це питання вкрай важливо вирішити до початку опалювального сезону. У відповідь голова ОДА Віталій Бунечко порадив звертатися до народного депутата Дмитра Костюка, оскільки прийняття законопроєктів відноситься до повноважень Верховної Ради України.
В.о. старости Гульського старостинського округу Лариса Добровольська звернулася до очільника ОДА Віталія Бунечка з проханням позитивного вирішення питання приєднання Гульська до Новоград-Волинської міської ОТГ.
Також під час зустрічі піднімалися проблеми аграрної сфери, боротьби з незаконною вирубкою лісу. Зокрема, директор ДП «Новоград-Волинське дослідне лісомисливське господарство», депутат Житомирської обласної ради Степан Нусбаум зазначив, що відчутним став контроль з боку правоохоронців транспортних засобів, які перевозять лісоматеріали.
У ході наради очільник обласної поліції Юрій Олійник також поінформував присутніх про резонансну подію, яка нещодавно сталася в с. Яруні Новоград-Волинського району, де було жорстоко вбито 38-річну жінку. Питання — на особистому контролі, і для його розкриття потрібно два тижні.
Участь у зустрічі також узяли прокурор Житомирської області Олег Василів, заступник начальника Управління СБУ в Житомирській області Олександр Судик та голова Новоград-Волинської РДА Сергій Литвинчук.
На завершення зустрічі голова Житомирької ОДА поінформував присутніх про ситуацію в області з поширенням коронавірусної інфекції. Закликав громадськість бути відповідальними, берегти себе та своїх рідних.

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,