«Звягель» повернув собі перше місце в турнірній таблиці

За підсумками 9-го туру чемпіонату області, ігри якого відбулися 5 вересня, ФК «Звягель» знову очолив турнірну таблицю.
Звягельчани з рахунком 2:0 на виїзді перемогли «Арсенал-ДЛГ» (Овруч). Голами відзначилися Д.Швець (на 1-ій хвилині) та Р.Гусак (на 56-ій хвилині).
Таким чином «Звягель» у восьми іграх набрав 19 очок.
«Мал» (Коростень) звітний тур пропускав. У коростенців залишається 18 очок після 8 ігор.
На третьому місці із 17-ма очками йде ФК «Бердичів». Бердичівляни здобули непросту перемогу з рахунком 2:1 на виїзді у Врублівці.
«Полісся» (Ставки) з рахунком 9:0 розгромило аутсайдера чемпіонату — ФК «Радовель».
5 вересня святкував перемогу і «Звягель-2». Звягельські дублери завдали поразки (3:1) СК «Овруч».
«Звягель-2» впритул наблизився до лідера першості. У ФК «Миропіль» — 19 очок після 9 ігор. У звягельчан — 18 (також 9 ігор). На третьому місці — «Лан» (Бабушки), у якого 16 очок.
6 вересня відбулися поєдинки 11-го туру чемпіонату Житомирської області з футболу серед ветеранів (40 років і старші).
Новоградський «Авангард» тричі відзначився голами у ворота «Технофона» з Любара, проте любарці відповіли… чотирма. Результативна, цікава для вболівальників гра, на жаль, не дозволила «Авангарду» покращити турнірне становище.
У групі Південь із 10-ма очками «Авангард» розташувався на четвертому місці. У житомирського «Полісся» (3 місце) — 12 очок. А в лідера — ФК «Попільня» — аж 20.