www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Пакунок малюка»

11 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 11 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із 1 вересня 2020 року розпочав працювати новий механізм отримання грошової компенсації одноразової допомоги «Пакунок малюка». Це передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 29.07.2020 р. №744 «Деякі питання реалізації пілотного проєкту з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». Цей проєкт передбачає компенсаційну виплату замість натуральної допомоги «Пакунок малюка» в розмірі 5 тисяч гривень.
Для отримання зазначеної компенсації батьки новонароджених звертаються до відділення АТ «КБ «ПриватБанк» для відкриття рахунка та отримують спеціальну соціальну картку «Пакунок малюка».
Після цього батькам необхідно звернутися до департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради із заявою та надати такі документи:

  • рахунок соціальної картки;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію свідоцтва про народження дитини;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • довідку з пологового будинку про неотримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка» (у разі народження дитини в пологовому будинку в 2020 р.).

Батьки або інші уповноважені особи мають право звернутися за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини. Заяву та пакет документів можна подавати в електронному вигляді (за наявності електронного цифрового підпису).
Із дня зарахування коштів на спеціальний рахунок батьки протягом року можуть використовувати призначену грошову компенсацію в безготівковій формі на придбання товарів для дитини.

Лілія ХРУЩ, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,