www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Завершується будівництво Центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс»

11 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 61 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

4 вересня відбулася нарада щодо завершення будівництва «Прозорого офісу» на базі приміщення об’єкту. Участь у робочій зустрічі взяли тимчасово виконувач повноважень міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ та представники підрядної організації (будівельна фірма «ФОРВАРД ПЛЮС»).
Приміщення «Прозорого офісу» готується до початку експлуатації, зокрема, завершено монтаж систем пожежної безпеки та кондиціювання, прозорих перегородок, ліфту тощо.
Посадовці ознайомилися з результатами реконструкції будівлі на вулиці Шевченка, 20, для створення і забезпечення функціонування центру надання адміністративних послуг у форматі «Прозорий офіс», оглянули приміщення та обговорили зонування площ.
У приміщенні «Прозорого офісу» планується створення єдиного простору для надання соціальних та адміністративних послуг населенню. Попередньо визначено, що в будівлі буде розміщено Новоград-Волинське об’єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, ЦНАП, департамент праці та соціального захисту населення міської ради, міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також служба у справах дітей.
Після огляду двох поверхів об’єкту учасники наради відмітили високий рівень проведених будівельних робіт. Незабаром очікується відкриття «Прозорого офісу», що дасть змогу забезпечити для новоград-волинців зручність та швидкість отримання всіх соціальних та адміністративних послуг в одній будівлі.

Олена ОБУХ, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,