www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Штаб (COVID-19) закликає дотримуватися протиепідемічних норм та вимог!

11 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 15 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

4 вересня відбулося чергове засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19, яке за участі тимчасово виконувача повноважень міського голови, секретаря міської ради Олени Пономаренко та заступника міського голови Оксани Гвозденко провів керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький.
Було наголошено, що державна комісія з питань ТЕБ та НС раз на 7 днів ухвалює рішення про встановлення рівнів посилення та послаблення карантинних обмежень у регіонах. Рішення про послаблення «червоного», «помаранчевого» та «жовтого» рівня не може бути переглянуто раніше, ніж через 14 днів. Зокрема, для обов’язкового дотримання громадянами діють такі карантинні заборони:

  • перебування в громадських будівлях і спорудах та в громадському транспорті без одягнених засобів індивідуального захисту;
  • перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
  • самовільно покидати місця самоізоляції, обсервації;
  • проведення масових заходів із розрахунку більше 1 людини на 5 квадратних метрів;
  • робота кінотеатрів із наповненістю понад 50%;
  • перевезення пасажирів у кількості більшій, ніж сидячих місць;
  • проведення концертів, крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності;
  • проведення дискотек;
  • робота розважальних закладів (нічних клубів);
  • діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо).

Також було повідомлено, що, у зв’язку з реконструкцією приймального відділення КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО», тимчасово діє номер телефону приймального відділення: (04141) 2-10-07.
Начальник Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Олександр Коваль доповів, що в період із
28 серпня по 3 вересня фахівці Держпродспоживслужби позапланово провели 16 перевірок підконтрольних об’єктів (12 — агропродовольчі ринки, 1 — магазин із реалізації продовольчих товарів, 3 — заклади громадського харчування) на предмет дотримання карантинних заходів. Виявлено порушення на 1 об’єкті — на Новоград-Волинському кооперативному ринку «Урожай» не дотримувалася соціальна дистанція між працівниками та відвідувачами, допуск покупців (відвідувачів) та перебування на території ринку здійснювалися за відсутності респіраторів або захисних масок, у тому числі — виготовлених самостійно, зафіксована неконтрольована (стихійна) торгівля на прилеглій до ринку території. Директору ринку виданий припис про порушення карантинних вимог.
У складі мобільної групи за поточний тиждень комісійно обстежено 10 об’єктів різних форм власності (продовольчі та непродовольчі заклади роздрібної торгівлі, заклади громадського харчування) щодо дотримання санітарних вимог та протиепідемічних заходів, виявлені порушення на 2 об’єктах (1 продовольчий магазин та заклад громадського харчування), власникам закладів винесене попередження.
2 вересня при комісійному обстеженні одного з кафе міста виявлено такі порушення: працівникам не проводиться температурний скринінг, не створений запас засобів індивідуального захисту (масок), відсутні дезінфекційні засоби, контейнери для утилізації використаних засобів індивідуального захисту. Директор закладу притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.42 КУпАП.
Крім того, проводяться перевірки мобільною групою в напрямку контролю за роботою міського пасажирського транспорту. Виявляються деякі порушення щодо носіння масок у громадському транспорті, перевізникам наголошується на проведенні дезінфекції транспортних засобів.
Із метою дотримання карантинних обмежень, які стосуються громадського транспорту (заборона перевезення пасажирів у кількості більшій, ніж сидячих місць) та задля того, щоб працюючі жителі міста змогли вчасно доїхати до своїх робочих місць, а школярі дістатися до закладів загальної середньої освіти, штаб звертається з проханням до пільгових категорій пасажирів, людей похилого віку та громадян, які не мають термінових справ чи перебувають у відпустках, за можливості не користуватися міським транспортом у «години пік»: з 07:30 до 08:30 та з 16:30 до 17:30.
Також тимчасово виконувач обов’язків міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко зазначила, що розпочався осінній період і до звичних сезонних хвороб зі схожими симптомами додалася коронавірусна інфекція. Відтак, потрібно посилити контроль за дотриманням карантинних заходів задля запобігання масовому захворюванню населення і тим самим зменшення навантаження на заклади охорони здоров’я.
Шановні жителі Новоград-Волинської міської ОТГ! Нагадуємо, аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки; носіть захисну маску в громадських місцях; уникайте великого скупчення людей; дотримуйтеся соціальної дистанції. Не нехтуйте правилами, будьте свідомими та обережними! Бережіть себе!

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,