www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


У двох містах Житомирської області обмежили доступ до приміщень ВВДРВ через посилення карантину

11 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У Коростені та Малині через посилені карантинні заходи обмежили доступ відвідувачів до приміщень міських рад. У цих будівлях знаходяться Відділи ведення державного реєстру виборців.
У Коростені тимчасово припинили прийом громадян, усі консультації проводяться телефонами. Відповідне оголошення розміщене на вхідних дверях міської ради.
Одразу при вході в міськраду табличка, з повідомленням: «Шановні громадяни. У зв’язку з посиленням карантинних заходів, доступ до приміщення виконавчого комітету Коростенської міської ради тимчасово обмежений (лише в крайніх випадках або за попередньою домовленістю). Дозволяється перебування осіб у приміщеннях лише в захисних масках».
За словами спостерігача ОПОРИ, доступ у ВВДРВ обмежено, працівники спускаються в хол, щоб зареєструвати зміну виборчої адреси або надати консультацію.
У коментарі ОПОРІ заступник міського голови Олександр Дзига розповів: «Це обмеження — у зв’язку з помаранчевою зоною в Коростені по COVID-19. Працівниця ВВДРВ спускається, щоб з’ясувати, що необхідно громадянину, далі заповнюють заяву або піднімаються на 2-й поверх у кабінет для реєстрації. Інші питання вирішуються в телефонному режимі».
Такі ж обмеження діють і в Малинській міській раді.
Станом на 3 вересня, на карті епідемічного зонування Коростень та Коростенський район — у «помаранчевій зоні». Частина Малина «помаранчева».
Як повідомляла ОПОРА, станом на 1 вересня, 585 жителів Житомирської області змінили виборчу адресу і виявили бажання голосувати за межами регіону.
Оновлена процедура зміни виборчої адреси почала діяти в Україні з 1 липня.
Довідково. Спостереження ОПОРИ спрямоване на незаангажовану оцінку процесу підготовки та проведення виборів, сприяння чесним та вільним виборам, попередження порушень. Громадянська мережа ОПОРА проводить масштабну кампанію спостереження за черговими місцевими виборами, які відбудуться 25 жовтня. До спостереження залучено 188 спостерігачів по всій країні, а в день голосування до них долучаться короткотермінові спостерігачі. Крім того, ОПОРА також моніторить використання бюджетних ресурсів у цілях непрямої агітації, а громадські омбудсмени досліджують вільний доступ до виборчих дільниць та захищають виборчі права громадян.

Ірина КИРИЛОВИЧ, комунікаційниця ОПОРИ в Житомирській області

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,