www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Шановні споживачі електричної енергії!

25 Вересня 2020 | Оприлюднив: | 9 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» просить вжити заходів із погашення існуючої заборгованості за спожиту електричну енергію. В умовах карантину, що триває, Товариство наголошує, що заборона застосування штрафних санкцій не звільняє від відповідальності за борги, а лише відтерміновує вжиття крайніх заходів — відключення від електропостачання.
Крім того, ТОВ «ЖОЕК» залишає за собою право врегулювання спірних питань із заборгованості в судовому порядку.
У разі виникнення фінансової неможливості здійснення оплати, яка виникла у зв’язку з дією карантину, просимо повідомляти про це постачальника та ініціювати укладання графіків погашення заборгованості, для цього пропонуємо звернутися до відповідного центру обслуговування клієнтів (району електричних мереж).
ТОВ «Житомирська обласна енергопостачальна компанія» вдячна кожному своєму споживачеві, який сумлінно розраховується за спожиту електроенергію і закликає всіх вчасно та в повному обсязі сплачувати рахунки.

Адміністрація ТОВ «ЖОЕК»

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,