www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Оксана ГВОЗДЕНКО — кандидатка на посаду голови громади

02 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 59 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Іду на вибори. Хочу відстоювати право на гідне майбутнє нашої громади.
Це рішення далося мені непросто. Головним завжди було — турбота про людей. Цим жила і будучи вихователем школи-інтернату, і заступником директора школи, і заступником міського голови. Цим живу й донині.
Протягом останніх п’яти років займалася питаннями освіти, соціального захисту населення, культури, спорту, сім’ї та молоді. Під моїм керівництвом відбулися значні позитивні зміни в цих сферах, реалізовано низку серйозних проєктів.
Одночасно я бачу й слабкі сторони в організації життєдіяльності громади. Занурення практично в усі сфери життя рідного міста показали мені нові шляхи вирішення його проблем, нові підходи до викликів часу.
Постало питання: відійти пасивно в сторону чи стати на шлях активних дій заради добробуту й благополуччя громади. Як людина з активною життєвою позицією, обрала друге.
Чому не сама, чому саме з цією командою? Зрозуміло, що будь-які рішення приймаються колективно. Тож надзвичайно важливим є в роботі очільника громади об’єднати довкола себе однодумців, організувати їх та йти в одному напрямі. Саме тому, вникнувши в суть програми дій партії «ЗА МАЙБУТНЄ», погодилася очолити міський осередок цієї політсили.
Хто ж вони — люди, з ким пліч-о-пліч збираюся працювати на розвиток нашої громади?
Можу сміливо стверджувати: до влади приходять справжні професіонали. Це — об’єднання досвідчених, порядних людей, котрі в політиці були мало, але реально можуть та вміють працювати і найголовніше — хочуть. Нині вони готові стати на служіння інтересам громади.
Народна мудрість гласить, що один у полі не воїн. Я — не одна: зі мною команда однодумців, з якою не можна не рахуватися, професіоналізм якої не викликає сумнівів, і разом ми — «ЗА МАЙБУТНЄ»!
Бачу життя нашого міста, його околиць під іншим кутом, аніж мої колеги-чоловіки. Бо я — жінка. Покликана прадавнім законом бути берегинею домашнього вогнища з усіма непростими обов’язками жіноцтва, материнства, господарництва. На сьогодні рамки поняття обов’язків Берегині-матері значно ширші — вони вже давно сягнули за межі стін хати, подвір’я і ставлять нові виклики перед так званими «жіночими» правами. Я вмію розпалити інтерес до цікавої ідеї, проєкту або ж, навпаки, остудити занадто гарячі емоції розважливим словом; умію знайти оптимальне застосування ресурсам і вберегти від нерозсудливого рішення щодо їх використання — власне, як і належить саме жінці-берегині.
Я — мати. Тому саме з цієї точки зору здатна вникнути і в долі обділених щастям дітей, і заглибитися в деталі виживання соціально незахищених родин.
Я, на превелике щастя, донька — та саме це дає мені наймудріші уроки розуміння літніх мешканців нашої громади, людей з обмеженими можливостями, які нерідко повністю залежать від нашої з вами турботи, потребують нашого з вами захисту й піклування.
Я — господиня. І не лише у своєму обійсті. І саме оця жіноча небайдужість також спонукала мене ставати до участі у виборах.
Щодня, у силу робочих обов’язків, перебуваючи в різних куточках нашої громади, спостерігаю життя і її центру, й околиць, а це означає, що здатна бачити як безлад, так і ошатно прибрані території. Побачене ретельно аналізую й прагну втілити кращі зразки господарювання в життя нашої громади.
І ще.
Я поважаю фізичну силу чоловіків як ознаку їхньої мужності — та без жіночої гнучкості вона втрачає в позиціях.
Схиляю голову перед чоловічою цілеспрямованістю, але ж саме жіноча підтримка торує чоловікам прямий шлях до мети.
Не погоджуюся з недооцінкою жіночих можливостей.
Адже самою природою в жінці закладені висока працездатність, терпіння, витримка, уміння тримати удари долі — й саме тому жінка має всі підстави на рівнозначні позиції як у родині, як у професії, так і в політиці.
Моя внутрішня зібраність, уміння приймати чіткі рішення, ставити конкретні завдання і контролювати їх неухильне виконання — це не лише особистісні якості. Цього мене навчила професія. Саме вчитель, освітянин, педагог має надзвичайно високий рівень самоорганізації й володіє гарними організаторськими здібностями, тому мені вдається грамотно організовувати роботу моєї команди.
Тому, позиціонуючи себе в передвиборчій кампанії ще й як учитель, хочу акцетувати увагу на месенджі:
там, де працює педагог, — працює порядок, система й чітка колективна робота, спрямовані на досягнення конкретних цілей!
Отож перед вами — лідер команди професіоналів, котра переймається проблемами громади й готова прикласти максимум зусиль, щоб вивести її на якісно новий рівень життя.
Перед вами — жінка, котрій не байдуже, яким буде ЗАВТРА у її великій родині-громаді.
Перед вами — педагог, готовий найкращі зерна свого досвіду вкласти в добробут громади.
Перед вами — фахівець, що має результативний досвід роботи в органах місцевого самоврядування і наразі служить вірою й правдою громаді міста.
Переконана: разом ми зможемо!
Разом ми — «ЗА МАЙБУТНЄ»!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,