www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Проведено засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення

02 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 17 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

29 вересня відбулося чергове засідання робочої групи з питань підвищення місцевої соціальної згуртованості та громадської безпеки населення. До участі в онлайн режимі долучилася директорка з розвитку НУО «Сучасний Формат» Марина Хайнак.
На розгляд робочої групи було представлено ініціативу громадян міста щодо психологічної реабілітації ветеранів АТО/ООС шляхом «терапії працею». Після детального обговорення, робоча група підтримала ідею, яка згодом буде оформлена та подана грантодавцю.
Запрошена на зустріч директорка Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Валентина Найдюк висловила готовність закладу долучитися до реалізації проєкту, оскільки подібний досвід уже мають. Планується організовувати трудову терапію для сімей ветеранів АТО/ООС з метою їх соціальної адаптації, психологічного розвантаження, а також спільного проведення сімейного дозвілля.
Відповідно до плану роботи, група заслухала звіт представника місцевого відділу поліції Олександра Кур’яти про найбільш розповсюджені правопорушення на території міської ОТГ за останні 6 місяців, що дасть можливість визначити актуальні напрямки співпраці з питань безпеки.

Алла ВИГОВСЬКА, головний спеціаліст відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,