www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Відбулося засідання спостережної комісії Новоград-Волинської міської ради

09 Жовтня 2020 | Оприлюднив: | 27 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

30 вересня відбулося дистанційне засідання спостережної комісії міської ради, основне завдання якої — соціальний супровід умовно-достроково звільнених осіб від відбування покарання у вигляді позбавлення волі.
Провідний фахівець із соціальної роботи Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Оксана Бугаревич проінформувала про проведену роботу з особами, яких звільнено з державних установ «Сокирянська виправна колонія (№67)», «Миколаївська виправна колонія (№50)», «Райківська виправна колонія (№73)» та «Житомирська установа виконання покарань (№8)». А також надала звіт про здійснену за 9 місяців 2020 року роботу міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з особами, які перебували або перебувають у конфлікті із законом. Увагу було акцентовано на належній соціальній адаптації раніше засуджених осіб та унеможливлення їх повторного втягнення в злочинну діяльність.
Піврічний звіт діяльності Новоград-Волинського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області представила т.в.о. начальника зазначеного відділу Людмила Карплюк.
Заступник голови спостережної комісії Володимир Правило прозвітував про роботу спостережної комісії за ІІІ квартал 2020 року. Протягом 9 місяців 2020 року спостережною комісією було надано допомогу умовно достроково звільненій особі. Члени комісії постійно сприяли в організації громадського контролю за дотриманням прав і законних інтересів осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі.
Протягом звітного періоду проведено 3 засідання комісії, на яких розглянуто питання щодо: обліку осіб, умовно-достроково звільнених — 1; осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі — 7. Заслухано інформації представників Новоград-Волинського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді про надану допомогу особам зазначених категорій.
За даними установ станом на 30 вересня 2020 року:

  • Новоград-Волинського міськрайонного відділу філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській області: на обліку уповноваженого органу з питань пробації перебуває 122 засуджені особи та 50 порушників.
  • Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді: на облік сімей, які потрапили у складні життєві обставини, поставлено 6 сімей, де правопорушення вчинили неповнолітні. На обліку осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, з підставою вчинення протиправної поведінки, перебуває 5 осіб, 1 з них перебував під соціальним супроводом з метою соціальної адаптації умовно-достроково звільненої особи.

У 2020 році відмічається зменшення рівня рецидивної злочинності серед засуджених осіб, які перебували на обліку в порівнянні з 2019 роком.
Соціально-виховна робота із засудженими, які перебувають на обліку уповноваженого органу з питань пробації, проводиться за індивідуальним планом з урахуванням оцінки ризиків повторного вчинення кримінальних правопорушень та передбачає диференційований підхід під час надання консультативної, психологічної та інших видів допомоги, сприяння працевлаштуванню, залучення до навчання, участь у виховних заходах та соціально корисній діяльності, проведення індивідуально-профілактичної роботи.
Із засудженими особами постійно проводяться бесіди, під час яких роз’яснюються порядок та умови відбування покарання, права та обов’язки, пов’язані із виконанням вироку, а також правові наслідки за вчинення нових злочинів, порушення громадського порядку та ухилення від виконання покладених на них судом та законодавством обов’язків.
Із метою профілактики правопорушень і рецидивної злочинності, негативних явищ серед підоблікових осіб, Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Новоград-Волинським міськрайонним відділом філії державної установи «Центр пробації» в Житомирській області та іншими соціальними партнерами, організовуються та проводяться зустрічі для засуджених осіб. Ці заходи висвітлюються на вебсайтах та в місцевих ЗМІ.
Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді сприяє уповноваженому органу з питань пробації шляхом проведення соціального інспектування засуджених осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Оксана ТАЛЬКО, начальник відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,